×

İstepasta Bayiler için Özel Fiyatlar ve Kampanyalar - %20 İndirim

Geri

Bayiler için Özel Fiyatlar

a. Bayiler için özel fiyatlarınız nelerdir? Değişkenlik gösterse de, özel fiyatlarımız genellikle belirli bir toplu alım miktarı veya belirli bir dönemsel kampanya kapsamında geçerlidir. Bayilerimize %20 indirim sağladığımız kampanyalarımız da bulunmaktadır.

b. Bayilik başvurusu yapmadan önce özel fiyatlarınızdan yararlanabilir miyim? Özel fiyatlarımız yalnızca bayilerimiz için geçerlidir. Ancak, bayilik başvurusu yapmadan önce toplu alım yapmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz size özel bir fiyat teklifi sunabilirler.

c. Bayilik başvurusu yapmadan önce örnek ürünler sipariş edebilir miyim? Evet, örnek ürünler için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve özel bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

d. Bayilik başvurusu yapmadan önce belirli bir süreliğine özel fiyatlarınızdan yararlanabilir miyim? Özel fiyatlarımız yalnızca bayilerimiz için geçerlidir. Ancak, bayilik başvurusu yapmadan önce toplu alım yapmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz size özel bir fiyat teklifi sunabilirler.


Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.