×

Donuk Pastalar

 1. Kahve ve Tatlıların Uyumlu İkilisi: Donuk Pasta ve Espresso

  Kahve ve Tatlıların Uyumlu İkilisi: Donuk Pasta ve Espresso

  Kahve ve Tatlıların Uyumlu İkilisi: Donuk Pasta ve Espresso

   

  Kahve tutkunları ve tatlı severler için, kahve ve tatlı ikilisi vazgeçilmez bir lezzet deneyimidir. Özellikle soğuk havalarda, sıcak bir espresso ve nefis bir tatlı, gününüzü daha keyifli hale getirebilir. İşte bu noktada, donuk pasta ve espresso ikilisi, hem kahve meraklılarının hem de tatlı düşkünlerinin gönlünde taht kurar. Bu blog yazısında, bu mükemmel ikilinin büyüleyici uyumunu ve her iki ürünün nasıl yapıldığını keşfedeceğiz.

  Bölüm 1: Donuk Pasta

  Donuk pasta, tatlı dünyasının lezzetli ve görsel olarak çekici ürünlerinden biridir.

  Daha fazla »
 2. Toptan Mozaik Pasta Satışı -18 Donuk Olarak Saklanıyor | İşte Pasta

  Toptan Mozaik Pasta Satışı -18 Donuk Olarak Saklanıyor | İşte Pasta

  Toptan Mozaik Pasta Satışı -18 Donuk Olarak Saklanıyor | İşte Pasta

  Donuk pasta ürünleri, pastacılık sektöründe son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bunun nedeni, donuk pastaların uzun raf ömrü ve kolay saklanabilmesidir. Ayrıca donuk pastalar, hazırlanması oldukça kolay ve pratik olduğu için pastacıların ve cafe/restoran işletmecilerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

  Biz de toptan mozaik pasta satan bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli donuk pasta ürünlerini sunuyoruz. Ürünlerimizi -18 derecede saklıyoruz ve böylece taze lezzetlerini koruyarak müşterilerimize sunuyoruz.

  Cafe, restoran, otel ve benzeri işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak

  Daha fazla »
 3. Kurumsal Kutlama İçin Pasta Fikirleri

  Kurumsal Kutlama İçin Pasta Fikirleri

  Kurumlar tarafından düzenlenen kutlamalar ve düzenlenen etkinlikler kuruma bağlı olarak çalışan kişilerin tanışması ve sosyalleşmesi için en uygun ortamlardan biridir. Bu yüzden kurumsal firmalar genellikle çalışanları için özel ve önemli günlerde kurumsal kutlamalar düzenlemektedir.

  Kurumsal kutlamalar düzenlenirken genellikle kutlama nedenine bağlı olarak belirli bir konsept veya klasik bir kutlama yemeği olacak şekilde planlanmaktadır. Ancak her iki durumda da bir kutlama söz konusu olduğu için menüde yer alan en önemli yiyeceklerden biri pastadır. Kurumsal kutlamalarda çoğu zaman kalabalık bir etkinlik söz konusu olduğu için ihtiyaç duyulan pasta miktarı da fazla olabilmektedir. Gerekli miktarda pasta ihtiyacını karşılamak için ise toptan donuk pasta satışı yapan firmaları değerlendirebilirsiniz. Böylece kurumsal kutlamanızda hem yeteri kadar pastaya hem de en taze pastaya ulaşmış olursunuz.

  Yazımızda ise kurumsal kutlamalarda en çok tercih edilen pasta çeşitlerinden olan d

  Daha fazla »
 4. Pastanelerde Satılan Tatlılar Nelerdir?

  Pastanelerde Satılan Tatlılar Nelerdir?

  Tatlılar ülkemize ait mutfak kültüründe her zaman ayrı bir yere sahip olmuştur. Yemeklerden sonra mutlaka tatlı bir şeyler yenir, çayların yanında ya da kahvenin yanında mutlaka bir tatlı ikram edilir. Gelişen bu kültürüyle birlikte ülkemizde hem kendi kültürümüze ait hem de dünyadan ülkemize gelen ve yıllardır sevilerek tüketilen birçok tatlı çeşidi bulunmaktadır.

  Tatlılar her ne kadar yemesi lezzetli olsa da yapımı oldukça emek ve zaman isteyen yiyecek çeşitlerindendir. Bu yüzden çoğu kişi tatlısını pastaneden satılan almayı tercih eder. Pastanelerde birbirinden farklı lezzetlere ve aromalara sahip birçok tatlı çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Pastalar, şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar ve daha birçok tatlı çeşidi. Pastanelerden aldığınız tatlı çeşitleri daha çok evinizde tüketmek içindir. Ancak tatlı severlerin hem tatlı yiyebilecekleri hem de yanına istedikleri içeceği içecek güzel zaman geçirebilecekleri yerler ise cafelerdir.

  Cafeler için Cheescake Neden Tercih E

  Daha fazla »
 5. Kafeler için Donuk Pasta Seçimleri

  Kafeler için Donuk Pasta Seçimleri

  Kafe sahipleri için menülerindeki tatlı seçeneklerini genişletmek ve müşterilerine çeşitli alternatifler sunmak önemlidir. Donuk pasta, kafelerde sunulacak harika bir seçenektir. Kafeler, donuk pastaları depolayabilecekleri, hazırlayabilecekleri ve müşterilerine sunabilecekleri bir buzdolabına sahip oldukları sürece, donuk pastalar müşterilerine lezzetli bir tatlı seçeneği sunmanın yanı sıra, kafelerin işlerini de büyütebilir. Bu yazımızda, kafeler için donuk pasta seçimleri hakkında birkaç bilgi vereceğiz.

  Çeşitli Tatlar

  Donuk pasta, kafelerin menülerinde sunabilecekleri birçok çeşitli tat ile gelir. Vanilyalı, çikolatalı, meyveli, hindistan cevizli ve daha birçok

  Daha fazla »
 6. Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir?

  Pastacılık sektörü, her geçen gün yeni bir lezzet ve yapılış şekilleri ile kendinden söz ettiriyor. Özellikle işçilik maliyetlerinin fazla olmasının ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısının yaşanması sebebiyle pasta firmaları yeni teknolojilerle üretime devam ediyorlar. İşte Pasta web sitesi pasta taleplerine hızlı ve kolay bir şekilde cevap vermek için donuk pasta çeşitleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. 

  Kafe, işletme, market ve diğer gıda satış yerlerinde satılan donuk pastalar alkol veya zararlı kimyasal maddeler içermeden hazırlanıyor. Pastalar hazırlanırken -18  derece civarındaki alanlarda muhafaza ediliyor, - 18 derecede 1 yıla kadar lezzet kaybı

  Daha fazla »
 7. Kafelerde Satılan Tatlılar Kafe Tatlı Önerileri

  Kafelerde Satılan Tatlılar Kafe Tatlı Önerileri

  Kafelerde Satılan Tatlılar

  Kafe ve restoranlar, müşterilerin talep ettikleri tatlı çeşitlerini belirler ve menülerine eklerler. İştepasta firması, kafe ve restoranlar için günlük tatlı imalatları yaparak siparişlere cevap vermeye çalışıyor. Toptan tatlı imalat hizmetlerini İstanbul içerisinde çok sayıda restoran ve kafeler için sunuyor. Kafelerde satılan tatlılar, donuk pastalar ve sütlü tatlılar olarak gruplara ayrılıyor.

  Kafeler önceden sipariş verdikleri donuk pasta ürünlerini günlük olarak kullanıyor ve müşterilerine ikram ediyor. İştepasta firması, tüm kafe ve restoran müşterileri için 20’den fazla pasta çeşidi sunuyor.

  Daha fazla »
 8. Toptan cheesecake

  Toptan cheesecake

  Toptan Cheesecake Çeşitleri Nelerdir

  Özel günlerde ve restoran, kafe gibi yerlerde günlük tüketilen tatlı türleri sayısı çok fazladır. En çok tercih edilen kek çeşitleri arasında, cheesecake çeşitleri yer alıyor. İştepasta firması, kafe ve restoran gibi işletmelere toptan cheesecake tedariki yapıyor. 

  Cheesecake, temel maddesi peynir olan ve aromalar ile tatlandırılan bir kek türüdür. Farklı malzemeler kullanılarak, içerik ve görseli değiştirilerek, çeşit sayısı artırılmaktadır. İştepasta firması, toptan olarak sunduğu cheesecake çeşitlerini, online sipariş sitesinde gösteriyor. Cheesecake çeşitleri şunlardır.

  Daha fazla »
 9. Şoklanmış Pasta Servise Nasıl Hazır Hale Getirilir

  Şoklanmış Pasta Servise Nasıl Hazır Hale Getirilir

  Yaz aylarında limonataların, soğuk çayların, buz gibi içeceklerin, kış aylarında ise kahvelerin, çayların sımsıcak içeceklerin yanında en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinin başında pastalar gelir. Farklı malzemeler ile hazırlanmış farklı damak zevklerine hitap eden birçok çeşidi olan pastaların herkese hitap eden bir tatlı çeşidi olmasının da bunda etkisi büyüktür. Bu yüzden cafelerin, restoranların ya da işletmelerin tatlı menülerinde mutlaka pasta çeşitleri ile karşılaşırsınız. Ayrıca özel ve önemli günlerde verilen davetlerde de çoğunlukla tatlı olarak pasta çeşitleri servis edilmektedir.

  Pasta hazırlamak, yapmak, pişirmek ise oldukça emek

  Daha fazla »
 10. Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Pastacılık sektörü bir yandan yenilik arayışı içinde yeni tarifler üretmeye çalışırken, diğer yandan pastaların daha uzun süreli nasıl saklanacağı konusunda da yeni arayışlara girmektedir. Donuk pasta üretimi, bu anlamda gelinmiş son noktalardan biridir. Bu yöntem ile pastalarınızı çok daha uzun süre lezzet kaybı yaşamadan saklayabilirsiniz. Peki, donuk pasta nedir, nasıl üretilir?

  Donuk Pasta Üretimi

  Donuk pasta aslında pastaların daha uzun süre korunmasını sağlayan özel bir dondurma yöntemidir. Normal pasta üretimi yapıldıktan sonra -40 derecede şoklama yöntemi ile pastalar donuk hale getirilir. Böylece pastalar, hem uzun süre saklanabilir hem de uzak mesafelere hiç bozulmadan gönderilebilir. Şoklanıp dondurulan pastaların uzun süre bozulmaması için -18 derecede muhafaza edilmesi gerekir.

  Donuk Pasta Çeşitleri

  Esasen donuk pastaların belirli çeşidi yoktur. Hemen hemen her çeşit p

  Daha fazla »
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.