Kurumsal Kutlama İçin Pasta Fikirleri

Kurumlar tarafından düzenlenen kutlamalar ve düzenlenen etkinlikler kuruma bağlı olarak çalışan kişilerin tanışması ve sosyalleşmesi için en uygun ortamlardan biridir. Bu yüzden kurumsal firmalar genellikle çalışanları için özel ve önemli günlerde kurumsal kutlamalar düzenlemektedir.

Kurumsal kutlamalar düzenlenirken genellikle kutlama nedenine bağlı olarak belirli bir konsept veya klasik bir kutlama yemeği olacak şekilde planlanmaktadır. Ancak her iki durumda da bir kutlama söz konusu olduğu için menüde yer alan en önemli yiyeceklerden biri pastadır. Kurumsal kutlamalarda çoğu zaman kalabalık bir etkinlik söz konusu olduğu için ihtiyaç duyulan pasta miktarı da fazla olabilmektedir. Gerekli miktarda pasta ihtiyacını karşılamak için ise toptan donuk pasta satışı yapan firmaları değerlendirebilirsiniz. Böylece kurumsal kutlamanızda hem yeteri kadar pastaya hem de en taze pastaya ulaşmış olursunuz.

Yazımızda ise kurumsal kutlamalarda en çok tercih edilen pasta çeşitlerinden olan donuk pastalar, cheescake ve cupcake çeşitleri hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Kurumsal Kutlama için Donuk Pastalar

Donuk pasta, en basit tanımı ile hazırlandıktan sonra soğutucu odalarda saklanan ve tüketimden hemen önce çözdürülerek, taze olarak tüketilebilen pasta çeşitleridir. Donuk pasta çeşitleri sayesinde özel günlerde, kutlamalarda, etkinliklerde veya kalabalık davetlerde misafirlere pasta sunmak çok daha az maliyete mal olmaktadır. Bu yüzden çoğu firma, şirket ya da kurum özel davetlerinden donuk pasta çeşitlerini tercih etmektedir. Her damak zevkin hitap eden donuk pasta çeşitlerinden bazılarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cheescake çeşitleri,
  • Mozaik Pasta,
  • Tiramisu,
  • Sufle,
  • Latte Cake,
  • Devils Cake

Ayrıca bütün bu çeşitlerin yanı sıra klasik lezzetlerinden olan fıstıklı pasta, Hindistan cevizli pasta, profiterollü pasta seçenekleri de donuk pasta çeşitleri arasında yer almaktadır.

Kurumsal kutlamada sizde konuklarınıza hem farklı çeşitlerde hem de en taze hali ile pasta sunabilmek için donuk pasta çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Kurumsal Kutlama için Cheescake

Cheesecake, yaz ya da kış fark etmeksizin severek tüketilen başlıca tatlı çeşitleri arasında yer almaktadır. Bunun en büyük nedeni ise tatlıya adını veren peynirin istenilen farklı lezzetler ile tatlandırılması ve ortaya her damak zevkine uygun bir cheescake çıkmasıdır. Son zamanların oldukça popüler ve sevilen tatlı çeşitlerinden biri olan San Sabestian tatlısı da bir cheescake çeşididir. Ayrıca; limonlu, karamelli ve frambuazlı cheesecake çeşitleri de bulunmaktadır.

Düzenlediğiniz kurumsal kutlama da sizde her damak zevkine hitap eden cheesecake çeşitlerini menüye ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı çeşitlerden seçerek zengin bir pasta menüsü oluşturabilirsiniz.

Kurumsal Kutlama için Cupcake Çeşitleri

Söz konusu kutlama olunca pasta dışında akıllara gelen bir diğer lezzet ise cupcake çeşitleridir. Cupcake üzerinde yer alan farklı süslemeler ile kutlamanın konseptine uygun olarak cupcake çeşitleri hazırlanabilmektedir. Ayrıca cupcake hazırlanırken farklı lezzetler kullanılabildiği için her damak zevkine uygun cupcakeler hazırlanabilmektedir. Cupcake çeşitlerinin kurumsal kutlamalarda en çok tercih edilmesinin sebebi ise cupcake çeşitlerini yer aldığı kek kalıplarına kurumsal logonun baskı yöntemi ile uygulanabilmesidir.

İşte Pasta ekibi olarak bu yazımızda kurumsal kutlama için pasta fikirleri ve kurumsal kutlama için donuk pastalar, cheescake ve cupcake çeşitleri hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Umarız faydalı bir yazı olmuştur. Sizde kurumsal firmanızın kutlamalarında misafirlerinize pasta ve çeşitlerini en taze hali sunmak için sitemizde bulunan donuk pasta çeşitlerine göz atabilirsiniz. Pasta çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için sitemizde yer alan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.