×

Hakkımızda

istepasta.com

Donuk pasta ve tatlı üretiminde bulunan işte pasta markamız Pamusan Natural Teksil firmamız tarafından kurulmuştur. Servis ağımız ve üretim kapasitemiz ile istanbul Mutfakçılar sanayi sitesi ikitellide bulunmkatayız. Sektörde 15 yılı aşkın deneyimli kadromuz ile istanbul ve tüm türkiyeye hizmet vermekteyiz. toptan donuk pasta imalatı yapan firmamızın tüm ürünlerine istepasta.com sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.. Toptan tatlı üretim gücümüz ve servis ağımız ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermekteyiz. Türkiyenin eşsiz lezzetlerini daha ulaşılabilir kılmak için çıktığımız bu yolda 50 den fazla ürün modeli ile hizmet hayatımıza devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen kadromuz ile kalite standartlarımzı doğrultusunda bir çok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. 

Vizyonumuz

“Daha mutlu bir dünya için” sloganı ile yola çıkan istepasta.com, kalite standartlarının her zman yukarıya taşıyarak türkiye ve yurtdışına hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Türkiye ve dünyanın her tarafına pastave pasta grubu ürünler  üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider donuk pasta firmasıdır.
Fabrika : Mutsan San.Sit. İOSB 4.BLOK No:27 başakşehir, İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 485 72 77  E-posta: destek@istepasta.com
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ