×

Hakkımızda

İstepasta.com, Pamusan Natural Tekstil firması tarafından kurulmuş olup, donuk pasta ve tatlı üretiminde öncü bir markadır. İstanbul Mutfakçılar Sanayi Sitesi İkitelli'de bulunan servis ağımız ve yüksek üretim kapasitemizle, sektörde 15 yılı aşkın deneyimli kadromuzla Türkiye genelinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Toptan donuk pasta imalatı yapan firmamızın tüm ürünlerine istepasta.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 50'den fazla ürün modelimizle Türkiye'nin eşsiz lezzetlerini daha ulaşılabilir kılmak için yola çıktık ve her geçen gün büyüyen kadromuzla kalite standartlarımızı doğrultusunda birçok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, "Daha mutlu bir dünya için" sloganı ile yola çıkan istepasta.com olarak, kalite standartlarımızı her zaman yukarılara taşıyarak Türkiye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Misyonumuz ise Türkiye ve dünyanın her yerine pastave pasta grubu ürünleri üreten firmamızın hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider donuk pasta firması olmaktır.

Fabrikamız İstanbul Başakşehir'de bulunmakta olup, iletişim için 0212 485 72 77 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


TEL : 0212 526 78 78 - 0212 643 21 00

Showroom: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.SokakNo:78 Bağcılar/İSTANBUL 34218, Türkiye
Fabrika: Mutsan San.Sit. İOSB 4.BLOK No:27 başakşehir, İstanbul, Türkiye

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.