×

 

İstanbul'daki hizmet bölgemiz, Adalar, Silivri, Sultanbeyli, Pendik, Kartal ve Şile hariç olmak üzere tüm diğer ilçeleri kapsamaktadır. Soğuk hava depolu araçlarımız ile donuk pasta, kruvasan ve diğer ürünlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Bayilik avantajlarından faydalanarak daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmak ve hizmet bölgemizdeki müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak istiyorsanız, bayilik sayfamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İnternet sitemizde belirli bir tutar üzerinde bayilik otomatik olarak verilmektedir. %30'a kadar varan bayilik fiyatlarımız ile toptan alımlarınızı sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız donuk pasta, kruvasan ve diğer ürünlerin sevkiyatını sağlamaktadır. Eğer zaten yüksek adetli alışverişler yapıyorsanız, müşteri hizmetlerimizden bayilik fiyatı alabilirsiniz. Yeni işletmeler, işyerleri veya özel organizasyonlarınız için sipariş verecekseniz, fiyatlarımız adet arttıkça düşmektedir. Sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Websitemizde yıl içindeki harcamalarınıza bağlı olarak kuponlar ve indirimler sunulmaktadır. Sipariş sayınız arttıkça bayi ve indirim statünüz güncellenmektedir. Detaylı bilgi için bayilik sayfamızı inceleyiniz. Donuk pasta, kruvasan ve diğer ürünlerimizi soğuk hava depolu araçlarımız ile dağıtıyoruz.

 

HİZMET BÖLGELERİMİZ 

Arnavutköy Bahçelievler Beykoz
Beylikdüzü Çekmeköy Esenler
Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kadıköy Kağıthane
Küçükçekmece Maltepe Pendik
Sancaktepe Sarıyer Sultangazi
Tuzla Ümraniye Üsküdar
Zeytinburnu
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.