×

Anneler Günü

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Anneler günü 

Anneler günü ülkemiz ve dünyada coşkuyla kutlanmaktadır. Anneler günü pasta çeşitlerimiz ve fiyatlarımızı bu kategoride bulabilirsiniz. Annelerimize güzel bir anneler günü yaşatmak için yapılan organizasyonların vazgeçilmezi olan pasta ve tatlılar istepasta.com da . Sadece pasta ile değil yanında cupcake, kekler, sütlü tatlılar ile güzel bir setup hazırlanmaktadır. Hazır menülerimizi kontrol ederek size en uygun menüyü seçebilirsiniz. Özel aktiviteleriniz için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Her türlü soru ve talepleriniz için destek@istepasta.com adresimize mail atabilirsiniz. 

Anneler Günü Pasta çeşitleri

Anneler günü pasta modellerimiz içerisinde küçük boy hediyelik pasta modelleride bulunmaktadır. Firmalar veya şirket anne durumundaki çalışanlarına veya müşterilerine bu küçük pasta gruplarından hediyeler oluşturabilirler. Tebrik kartı ve logo baskılı özel etiketler ile sizde kurumunuzda bulunan annelerin anneler gününü kutlayabilirsiniz. Şirket içi etkinliklerinizde istepasta olarak bir çok konuda destek vermekteyiz. Özel toptan hediyelik pasta ve tatlı imalatı yapan firmamız sizlere hizmet vermektedir. İstanbul içinde hizmet veren firmamız servis aracı ile istanbulun bir çok ilçesine hizmet ulaştırmaktadır.

 

Anneler günü Hediye

Anneler günü hediyelerinde sıradışı bir deneyim yaşatmak ister misiniz. Evet diyorsanız sizler için hazırladığımız bu kategoride anneler gününe özel logo baskılı kurumsal pastalar ve tatlılar bulabilirsiniz. isteğiniz doğrultusunda toptan pasta üretimi yapılmaktadır. Üretici olan firmamız özel günlerde özel hediyeler hazırlamaktadır. Sizde özel gün ve aktivitelerinizde pastalarınızı istepasta.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Donuk grup ürünlerimi aynı gün sevk edilmektedir. Özel imalat pasta siparişi için 2 gün öncesinden siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Anneler gününüz kutlar sağlıklı ve mutlu bir hayat dileriz.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ