×

Firmalara Özel Logolu

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Logo Baskılı Pastalar

Logo baskılı kutlama pastaları ile zilerde çalışanlarınıza veya çalıştığınız firmalara özel logo baskılı pasta ve tatlılar hediye edebilirsiniz. Firmamız içerisinde bulunan baskı operasyonu ile ürünlere sizlerin logo ve tasarımlarını uygulayabiliyirouz. Firmanızın kurumsal kimliğini pastalar üzerine işleyip istediğiniz lokasyona servis ediyoruz. Toptan tatlı imalatı yapan firmamız sizlere daha kurumsal hediye seçenekleri sunmak için hizet vermektedir.

Firmalara Özel Pastalar

Şirket içi etkinliklerinizde veya iş birliği yaptığınız firmalara hediyeler göndermek isyterseniz en tatlı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Firma logonuzun baskılı olduğu özel pastalar ve tatlılar iler mutluluğu paylaşayabilirsiniz. lezzet garantili ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Satış temsilcilerimize ulaşıp öneriler alabilirsiniz. Örnek uygulamaları görebilir veya kendinize özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. İstepasta olarak kurumsal hediyelik ve kurumsal tatlı servisinde sizlere hizmet vermekteyiz. En özel tariflerimiz ve tecrübeli ustalarımız ile sizlerinde damaklarında unutulmayacak bir lezzet bırakamaya hazırız. İstepasta.com ekibi olarak kalite standartlarını bür üst seviyeye taşıdık ve başta istanbul olmak üzere bir çok ilçeye hizmet vermekteyiz. Soğuk zincir ağımız ile servis yapmaktayız. özel soğutuculu araçlar ile sizlere ürünlerinizi büyük bir dikkatle ulaştırıyoruz. 

Kurumsal Kutlama Pastaları

Kurumsal etkinlikleriniz şirketinizin logosu bulunan bir pasta veya tatlı yapabiliyoruz. Etkinliklerinizde veya kutlamalarınızda kurumsal kimliğinizi yansıtan özel pastalar ile sizlere en hızlı ve lezzetli servisi sunuyoruz. Örnek pasta modellerimiz ve her türlü sorularınız için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca tüm sorun ve önerileriniz için destek@istepasta.com adresimize mail atabilirsiniz. 

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ