×

Yılbaşı Pastaları

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Yılbaşı Kutlama Pastaları

Yılbaşı kutlama pastaları için en özel ürünlerimiz bu kategoride sergilenmiştir. Yılbaşı pastaları modelleri ve fiyatları istepasta.com da . Yılbaşları ve kutlamalarının vazgeçilmezi pastalarımıza bir göz atın. En lezzetli pastalar istepasta garantisiyle burada. Sizde menümüzden istediğiniz katılımcı sayısına uygun pasta modellerimizi seçebilirsiniz. Yılbaşı pastaları servislerimiz istanbul içinde belirli ilçelere yapılmaktadır. Dondurulmuş ürünler stontan aynı gün kargo ile gönderilmektedir. Yılbaşı siparişlerinizi yoğunluk yaşamamak için 1 hafta veya 2 hafta önceden sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrasında satış temsilcilerimiz sizler iletişime geçip teslimat ve diğer ayrıntılar ile ilgili bilgi vereceklerdir. online ödeme ile  siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yılbaşı tatlıları

Yılbaşında tatlı ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. Tatlı menülerimiz ile özel günlerinizi tatlandırıyoruz. Yılbaşının vazgeçilmezleri yaş pasta,cup cake  ve kurabiyeler için menülerimizi inceleyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerde pasta üretimi yapılmaktadır. Toptan talı üretimi yapan firmamız özel günlerinizde vey toptan tatlı ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Yılbaşı Kurabiyeleri

Yılbaşı kurabiyeleri iimalatı yapan firmamız üretimlerini  yüksek kalite standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Yılbaşı kurabiyeleri modelleri ve fiyatları istepasta.com da istendiğiniz özelliklerde ve sayıda özel imalat kutlama ve yılbaşı pastaları imalatı yapılmaktadır.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ