×

Tatlı Eğitim Setleri

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Tatlı eğitim setleri

Çocuklara ve yetişkinlere özel eğitim setlerimiz nbu kategoride. Sizde hem eğlenmek hem öğrenmek için dekorlama setlerimizi sipariş edebilirsiniz. Annaokulu cupcake ve pasta süsleme eğitim kitleri ve setleri oldukça hoş vakit geçirebilirsinmiz. bibirinden güzel kurabiyeleri ve cupcakeleri süsleyebilirsiniz. Çocuklara özel pasta dekorlama ve süsleme setleri istepasta.com da

Pasta süsleme setleri

Pasta süsleme setlerimiz ile anaokulu, şirketler ve birçok topluluk etkinliklerinde dekorlama ve süsleme etkinlikleri yapıp keyifle yiyebilirsiniz. Çocukların ve yetişkinlerin keyif alcağı hobi pasta süsleme ürünleri ile keyifli ve unutulmaz vakitler geçirebilirsiniz. 

Çocuklara özel Cupcake dekor Setleri

Çocuklara özel cupcake dekorlarma setleri, Cup cake süslemeleri , kurabiye süslemeleri ve pasta süslemeleri yapabileceğiniz bu kategoride birbibirnde lezetli ve özel ürünler bulunmaktadır. Çocukların keyifle süsleyip lezzetle yiyebileceği bu ürünlere göz atın. Sipariş gönderim süresi max 2 gündür. Satış temsilcilerimiz siparişiniz sonrası sizinle iletişime geçerek sevk edilecek gün ve saati kararlaştırmaktadır. Her türlü talep ve sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek@istepasta.com üzerinde bize yazabilirsiniz.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ