×

Yeni Doğan Tatlıları

2 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. pasta catering
  Bella Vista Siyah Çikolatalı
  Puanlama:
  100%
 2. Yerfıstıklı pasta
  Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar
  Puanlama:
  100%

2 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Yenidoğan Pastaları 

Dünyaya gelecek güzel bebekleriniz yapacağınız baby showerlar için eşsiz ve lezzetli ürünlerimizi ilk dakikalarını yaşayacak olan yavrularımızın kutlamalarına lezzet ve görseliyle dikkatli üzerinde tutacak pastalar üretiyoruz. Profesyonel ekibimiz ile belirleyeceğiniz renk ve modeller ile üretim aşamasında eşsiz tarifler ve kaliteli malzemelerin buluşması sonucunda ortaya çıkan efsanevi pastalar sizleri bekliyor. Baby shower konsept ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 

 

Yenidoğan Pastası Çeşitleri 

Baby shower kutlamalarının vazgeçilmezlerinden olan pastalar,cupcakeler ve kurabiyeler ile unutulmaz anlarınızda yanınızda olan istepasta.com eşsiz tarifler ve kaliteli malzemeler ile sizlerin bu mutlu günlerinizde yanınızda olmak gurur verici. istepasta.com olarak işimizi severek yaparken misafirlerimiz memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Pasta çeşitlerinde kız ve erkek güzel yavrularımızın bu özel zamanı için ürettiğimiz pastaları istepasta.com olarak en güzel ve kaliteli şekilde üretmekteyiz.  

 

 Yenidoğan Pastası Nasıl Seçilir

Yenidoğan pasta kategorisinin içersinde kız ve erkek olmak üzere iki grupta hazırlık yapmaktayız . Yavrularımız için renklerin en şirinleri tercih ederek hazırlanan bu ürünler . Yıllar sonra bile lezzeti ve görseliyle akıllarda yerini koruyacaktır. Pastalarımız organizasyonuna katılan misafirleriniz gözlerini alamayacağı ve gününüzü tatlandıracak güzelliği ile baş döndürecektir. istepasta.com’d

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ