×

Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar

Puanlama:
100% of 100
Stokta var
SKU
yererfıstıklı Cake

Yer fıstıklı pasta dondurulmuş pastalarımızın en özellerindendir. Stoklarımızda soğuk hava depolarımızda sizin için her zaman yer fıstıklı pasta vardır.

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir. Anlaşmalı olduğumuz firmalardan istediğiniz bölge ve il için fiyat çalışması yaptırabiliriz. Dilerseniz kendi çalıştığınız soğutuculu nakliyeler ile ürünlerinizi depomuzdan aldırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz. 

Yer fıstıklı pastamasız lezzet garantili ürünlerimizde bir tanesidir. İçerisinde bulunan tahin dokunuşu ile damaklarınız da eşsiz bir lezzet bırakacak.

***Ürün Özellikleri***

 

 

Ürünlerimiz Uzman Şeflerimiz tarafından Özel tarifler ile hazırlanmaktadır. Toplu organizasyonlar, Kafeler, Oteller, Kantinler Ve benzer işletmeler için stoklu pastalarımız bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz -18 donduruca saklanabilmektedir. Özel soğuk odalarımızda sizler için ambalajlı şekilde depolanmaktadır.

DONUK PASTA ÜRÜNLERİNİN AVANTAJI NEDİR ?

Donuk ürünlerde ihtiyacınız kadarını vitrine koyabilirsiniz. Her gün satabileceğiniz kadar ürünü vitrine koyup zararların ve israfın önüne geçebilirsiniz. avrupa da çok  daha fazla yaygın olan donuk pastalar  iştepasta kalitesi ile artık türkiyede. Sizde hemen satış temsilcilerimizde bilgi alarak ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Kafe ve işletmelere özel her zaman pastamız bulunmaktadır. istediğin kadarını buzlukta tut istediğin kadarını servis et. 

DONUK PASTA SEVKİYAT

Ürünlerimiz soğuk hava depolarından şoklanmış şekilde soğuk hava alanı olan özel araçlarımıza yüklenmektedir. ürünler sizler eulaşana kadar -18 ve - 25 derece aralığında muhafaza edilmektedir. tek yapmanız gereken kullancağınız kadar ürünü dışarda tutmak gerisini difrizinize koymak

NOT:

ürünler -18 dereceden çıkarıldıktan sonra +4 derecede 4 saat süre bekletilmelidir. Ürün kıvamını almış Buzları açılmış olacaktır. Afiyer olsun.

Her türlü soru ve siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz. tereddüt etmeden bizi arayınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ