×

Bayilik Başvurusu ve Şartları | İstePasta.com

Geri

Bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Bayilik başvurusu için öncelikle sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak süreci başlatmalısınız. Başvurunuz incelendikten ve uygun görülmesi halinde, satış temsilcimiz sizinle iletişime geçerek detayları, formun çalışma prensipleri ve süreçleri hakkında bilgi verecektir. Bayilik şartlarında anlaşmaya varıldığında, sözleşme imzalanır ve sistemimize bayilik bilgileriniz eklenir. Bu sayede bayilik süreci resmi olarak başlamış olur. Başvurunuzu detaylı ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız, sürecin hızlı ve sorunsuz ilerlemesine katkı sağlayacaktır.


İşletme Kayıt Formu

İşletme kayıt formu kimler içindir.

  • düzenli olarak sipariş gerçekleştirecek cafe,restoran, kantin, hotel ve benzeri ticari amaçlı kuruluşlardır.
  • İşletme kayıt sözleşmesindeki kuralları kabul edip, sürekli sipariş gerçekleştirebilecek firmalar
  • Bu firmalar özel iskonto ve kampanyalardan faydalanacaktır. Toptan alım statüsünde olacaktır.
  • İşletmelere özel bu formu doldurup tarafımızdan onay mesajı bekleyiniz.
  • işletmenize özel fırsatlar hakkında bilgi verilecek ve işletmeniz sistemimize eklenecektir.

Donuk pasta ürünlerimizi talep eden müşterilerimiz için işletme başvuru formu hazırladık. Siz de işletmenizde donuk pasta satışı yapmak ve bu alanda fark yaratmak istiyorsanız, bizimle işbirliği yapabilirsiniz.

Donuk pasta ürünlerimiz, hijyenik ve özel ambalajlama yöntemleriyle hazırlanarak, müşterilerimize en taze haliyle ulaştırılır. Geniş ürün yelpazemiz ve çeşitli lezzet alternatiflerimizle farklı damak zevklerine hitap ediyoruz.

Siz de donuk pasta satışı yaparak işletmenizin kazancını arttırmak ve müşterilerinize kaliteli ve lezzetli ürünler sunmak istiyorsanız, işletme başvuru formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşbirliğimizin verimli olacağını umuyor, başvurunuzu bekliyoruz.

Saygılarımızla,Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.