Kafelerde Satılan Tatlılar

Kafe ve restoranlar, müşterilerin talep ettikleri tatlı çeşitlerini belirler ve menülerine eklerler. İştepasta firması, kafe ve restoranlar için günlük tatlı imalatları yaparak siparişlere cevap vermeye çalışıyor. Toptan tatlı imalat hizmetlerini İstanbul içerisinde çok sayıda restoran ve kafeler için sunuyor. Kafelerde satılan tatlılar, donuk pastalar ve sütlü tatlılar olarak gruplara ayrılıyor.

Kafeler önceden sipariş verdikleri donuk pasta ürünlerini günlük olarak kullanıyor ve müşterilerine ikram ediyor. İştepasta firması, tüm kafe ve restoran müşterileri için 20’den fazla pasta çeşidi sunuyor. Sütlü tatlıların tümünü, sipariş durumuna göre günlük olarak üretiyor. Tüm pasta ve tatlı çeşitlerini, hijyen kurallarına uyarak üretiyor ve sağlıklı ürünler sunuyor.

Sütlü tatlı çeşitleri, geleneksel tatlılardan oluşmaktadır. Her damağa uygun olmasına özen gösteriliyor ve sütlaç, tavuk göğsü, kazandibi gibi vazgeçilmez tatlıları günlük siparişlere göre istenilen oranda hazır ediyor. Kafelerde arkadaşları ile keyifli vakit geçirmek isteyen müşteriler, damak lezzetlerine göre tatlı çeşitleri arasından seçim yapmakta ve sipariş vermektedir. Kafeler, müşterinin talep ettiği tatlıyı hemen hazır eder ve servis olarak sunar. İştepasta firması, tüketime hazır halde servis yaptığı için kafeler müşterilerinin taleplerini karşılamakta zorlanmazlar.

Kafeler İçin Tatlı Servisi

Kafelere özel yapılan tatlı üretimlerinin günlük olmasına ve müşteriye taze sunulmasına dikkat edilir. Kafeler için tatlı servislerinde yer alan kaliteli ve lezzetli tatlı çeşitlerini internet sitesinde tüm müşterilerine gösteriyor. Kafelere tatlı servisi yaparken, tatlı ürünlerinin hijyen standartlarına uygun olmasına ve ürünün bozulmaması için uygun soğutucu sistemli araçları kullanmaya özen gösteriyor.

Sütlü tatlı çeşitleri, üretildikten sonra 3 gün ve +4 derece soğutucularda saklanabiliyor. Kafeler, tatlı siparişlerini, özel günlere ve müşteri yoğunluk durumlarına göre verebiliyor. İştepasta firması, donuk pasta tedarikçisi olarak, İstanbul geneline hizmet veriyor. Kafe, restoran ve işletmeler için tatlı siparişleri almakta ve talep edilen kişi sayısına göre üretimler yapmaktadır. Özel soğutuculu araçlar ile kafelere günlük servislerini yaparak, talep edilen tatlı ve pastaları tam zamanında ulaştırıyor.

Ürün çeşitliliğini fazla tutmakta ve talep edilen tüm tatlı çeşitlerini, sağlık koşullarına uyarak kaliteli üretmektedir. Sütlü tatlı çeşitlerinin imalatını toptan yaparak, aynı anda birden fazla kafe ve restoran siparişlerini hazır ediyor. Kafeler için tatlı siparişleri online olarak alınabiliyor. Sütlü tatlı çeşitlerinin raf ömrü 3 gündür ve kafelerin siparişlerini alırken, ürün saklama koşulları hakkında bilgi vermektedir.

Kafeler İçin Tatlı Önerisi

Kafeler bulundukları konum ve müşteri potansiyellerine göre farklı tatlı çeşitlerinde siparişler verebiliyor. İştepasta firması, kendileri ile çalışmak isteyen kafelere çeşitli tatlı önerilerinde bulunuyor. Her kafe kendisi müşterilerinin taleplerine göre her defasında farklı tatlı siparişleri verebiliyor. Kafeler için tatlı önerileri yapılırken şu seçenekler sunuluyor.

  • Kazandibi,
  • Tavukgöğsü,
  • Sütlaç,
  • Supangle,
  • Profiteröl,
  • Magnolia çeşitleri,
  • Tiramisu,
  • Mozaik pasta,
  • Sufle,

Kafe ve restoranlara tatlı önerilerini bulunurken, en çok talep edilen ürünlere göre sıralama yapıyor. Kafeler, siparişlerini 50 kişilik ya da 200 kişilik olarak verebiliyor. Özel tarifler ile hazırlanan tüm tatlı çeşitleri en iyi lezzetlere sahip oluyor.

Kafelerde, müşterilerin damak lezzetine uygun olacak şekilde hazırlanan tatlılar hem lezzetleri hem de görüntüleri ile dikkat çekiyor. Toptan olarak üretilen tatlı çeşitleri, kafeler, restoran ve işletmeler için önerilebilecek ürünlerdir. İştepasta, kafelerle birlikte otel gibi işletmeler içinde tatlı önerilerinde bulunuyor ve verilen siparişlerin imalatını hemen yapıyor.

Kafe Tatlı Çeşitleri Ve Fiyatları

Kafe tatlı çeşitleri, kafelerin bulunduğu lokasyona göre değişiklik gösterebiliyor. Kafelerde en çok tüketilen ve istenildiğinde hemen tedarik edilebilecek tatlı çeşitleri bulunmaktadır. İştepasta, sütlü tatlı ve donuk pasta kategorisinde yer alan çok sayıda ürünü her zaman hazır bulunduruyor ve günlük olarak siparişlerini yetiştiriyor. Online sipariş vermek isteyenler, kafe tatlı çeşitlerinin neler olduğunu, ürün fiyat seçeneklerini firma sitesinde görebiliyor.

Tatlı çeşitlerinin fiyatları birim olarak hesaplanıyor ve online sistemde tek porsiyon fiyatları gösteriliyor. Kafe tatlılarında kullanılan malzeme türleri fiyatların değişken olmasını sağlıyor. Hijyenik şartlarda günlük üretilen tatlı çeşitleri, malzeme türleri fiyatlarında meydana gelen değişikliklerin etkisiyle yeni fiyatla üzerinden sunuluyor.

Sütlü tatlı fiyatları tek porsiyon olarak hesaplanırken, donuk pasta türleri bütün olarak hesaplanır. Kafeler, pastaları müşterilerine dilim olarak sunar. Dilim fiyatları ise pastanın büyüklüğüne ve pastadan çıkacak dilim sayısına göre belirlenir. Toptan üretimler yapıldığı için kafe tatlı çeşitlerinin fiyatları ekonomik olarak sunuluyor.

Kafe Tatlı Tedariği

Toptan tatlı ve pasta imalatı yapan firma, İstanbul’da hizmet veren çok sayıda kafe, restoran ve şirket için tatlı tedarik hizmeti veriyor. Kafeler, siparişlerini, günlük, haftalık ya da aylık olarak verebiliyor. Verilen tüm siparişler, ürünlerin raf ömrü hesaplanarak, özel araçlar ile günlük teslim edilmeye çalışılıyor.

Aylık sipariş veren kafeler, hangi tatlıdan günlük kaç adet istediğin önceden bildirir ve talep edilen sayıda tatlı tedariği herhangi bir aksaklığa meydan vermeden günlük olarak yerine getirilir. İştepasta, hızlı servis imkanı verdiğinden dolayı tüm müşteri kafe ve restoranların güvenini kazanıyor. Toptan tatlı tedariği için müşterilerin online sistem ya da iletişim seçenekleri üzerinden taleplerini bildirmeleri isteniyor.

Online olarak verilen tatlı siparişlerini 2 gün içerisinde sevke hazır duruma getiriyor. Kafeler, online sistemler üzerinden gelecek günler için siparişlerini verebiliyor. Tatlı tedariği için imalat işlemleri, sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılıyor. İmalatı tamamlanan tatlı çeşitleri kafelere, özel soğutucu sistemi bulunan araçlar ile en hızlı şekilde ulaştırılıyor.

Tatlıların raf ömürlerine göre muhafaza edilebilmesi için kafeler, sütlü tatlı ve pastalar için özel saklama alanları oluşturmalıdır. Sütlü tatlılar, hafif ve sindirimi kolay olduğu için en fazla talep edilen ve taleplere göre tedarik işlemleri gerçekleştirilen ürünlerdir.