×

Kek çeşitleri

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. portakallı pasta
  Portakallı Pasta
  Puanlama:
  100%
 2. TOPTAN DONUK PASTA İMALATI
  Latte Cake
  Puanlama:
  100%
 3. devils cake
  Devils Cake
  Puanlama:
  100%
 4. Havuçlu kek
  Havuçlu Kek
  Puanlama:
  100%
 5. brownie
  Brownie
  Puanlama:
  100%

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kek 

Profesyonel ve ev mutfaklarında özel bir yeri olan kekin ana maddesi un,şeker ve yumurtadır. İçerisine eklenen ürünler ile farklı lezzetler elde edilmektedir. Keklerin kullanım alanları çok geniştir. Tarih boyunca çeşitli yapılarda kullanıldığı bilenen kekler bölgelere göre çeşitlendirilmiş ve lezzetlenmiştir. 

Kek Çeşitleri 

Kekler çeşitlerinin çokluğu her damağa uygun farklı  lezzetleriyle her zaman tercih edilmiştir. 

Kek sade veya kakaolu olarak yaş pasta içerisinde kullanıldığı gibi içerisine havuç veya ceviz eklenerek apayrı lezzetler elde edilebilir.

Eşsiz Tariflerle  alanında başarılı ustalarımızın hijyenik,kaliteli ve lezzetli  ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kek Saklama Koşulları

Kek saklama koşulları +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat dir. Donuk kek ise -18 dereceli soğutucularda soğuk zincir bozulmaması durumunda 1 yıl / 12 ay  muhafaza edilebilmektedir 

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com veya 0212 485 72 79 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kekler Neden Tercih edilir 

Kek  Hızlı ve pratik oluşu insanların her zaman tercih ettiği lezzetlerden olmuştur. Kek toplumun her kesimi tarafından kutlama veya gündelik olarak tüketilmektedir. 

Kaliteli ve lezzetli  ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

www.istepasta.com 

Kafe Kek Üreticileri

Ülkemizde en sevilen ve en çok tercih edilen tatlı çeşitleri arasında ilk sırada kek çeşitleri geliyor. Kafelerde de yaz ayı ya da kış ayı fark etmeksizin içeceklerin yanında tatlı olacak en çok kek çeşitleri tercih ediliyor. Kek çeşitlerinin bu kadar sevilmesindeki en önemli neden eşsiz lezzetinin yanı sıra farklı damak zevklerine hitap farklı malzemeler ile hazırlanmış birçok kek çeşidinin olmasıdır. Kafelerde en çok tercih edilen ve sevilerek tüketilen kek çeşitlerinin ilk sırasında ise havuçlu kek ve browni yer almaktadır. Özellikle browni çikolata sosu ile kahvenin yanında en çok tercih edilen kek çeşitleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Sizde menünüze kek çeşitlerini ekleyerek müşterilerine eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatabilirsiniz. Kafenizde kek çeşitlerini sunmak için ise kafe kek üreticilerinden destek alabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olursunuz. İşte Pasta, kafe kek üreticisi olarak ürettiği kek çeşitleri ile kek ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olabilir. 

İşte Pasta, kek üreticisi olarak kek çeşitleri alanında uzman şefler tarafından hijyenik ortamlarda hazırlanır. Tüm kek çeşitlerimiz 1. Sınıf kalite malzemeler ile doğal içerik kullanılarak üretilmektedir. Kek çeşitlerimiz üretildikten hemen sonra -18 dereceli odalarda muhafaza edilmektedir. Sonrasında ise size ulaştırılırken yine soğuk zincire uygun olarak özel soğutucu sisteme sahip araçlar ile size ulaştırılır. Böylece alanında uzman şefler tarafından özenle hazırlanan kek çeşitlerimiz size en taze hali ile ulaşmış olur. Müşterilerinize kek çeşitleri en taze hali ile sunarak lezzetli ve kaliteli bir müşteri deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. 

Toptan Kek Fiyatları

Toptan satın alım için kek fiyatlarına baktığınızda farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni kullanılan malzemeye göre kek fiyatlarının değişkenlik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca İstanbul içerisinde gerçekleştirilen teslimatlar da teslimat ücreti alınmamaktadır. Teslimatlar pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılmaktadır. İstanbul dışı için verilen siparişler soğutuculu araca sahip nakliye firmaları aracılığı ile gerçekleştiği için nakliye ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Toptan dondurulmuş kek siparişi ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için destek@istepasta.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ