×

Fıstıklı Pasta

Puanlama:
100% of 100
Stokta var
SKU
Fıstıklı Pasta

Fıstıklı Pasta dondurulmuş bütün bir pastadır.

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir.

Fıstıklı Pasta 

Fıstıklı Pastamız hazırlanırken kullanılan ürünler 1.sınıf olup Türk Gıda Kodeksine uygun ürünlerdir. 

İstePasta eşşiz tarifleriyle hazırlanan fıstıklı pasta içeisinde sırasıyla pandispanya, siyah krema ve çikolata kaplı fıstık parçaları bulunmaktadır. Üst dekoru ise çikolata sosu ve çikolata kaplı fıstık parçalarıyle mükemmel son görüntüsüne ulaşmaktadır. 

Fıstıklı Pasta Teslimat ve ödeme 

Pastalarımız üretimi tamamlandıktan sonra -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza edilmektedir. Bizlere vermiş olduğunuz siparişleri özenle üretip kapınıza özel soğutmalı araçlarımızla teslim etmekteyiz.

Yapılışını öğrenmek için blog yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz . 

Fıstık Pasta Neden Tercih Edilmelidir ? 

Fıstıklı Pastayı tercih etmeniz için aslında bir çok sebebimiz bulunmaktadır . Özenle seçtiğimiz 1.sınıf malzemeleri eşsiz tariflerimiz ile birleştirerek oluşturduğumuz lezzetlerimizden olan fıstıklı pastamız sizlere tercih etmenizin ne kadar doğru bir karar olduğunu son lokmasında bile hissetirecektir. 

Hijyen ve Kalite standartları doğrultusunda üretimini gerçekleştirmekteyiz 

Donuk Pasta | FISTIKLI PASTA SİPARİŞ

İşte Pasta, pasta ve tatlı üretmeye ve ürettiği ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaya başlamıştır. Harika tatlara sahip pek çok pasta çeşidi, tatlı çeşidi sizler için hazırlanmakta ve de sizlere sunulmaktadır. Bu yazımızda birbirinden lezzetli tatlı ve pastaların içerisinden fındıklı pastayı sizlere anlatmayı istiyoruz. Fıstıklı pasta, özel tarifle şefler tarafından hazırlanmış leziz bir pasta olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte Pasta’nın sizler için hazırladığı fıstıklı pastanın tüm detayları sizlerle…

Toptan Fıstıklı Pasta Fiyatları

Fıstıklı pasta yapımında kullanılan tüm malzemeler birinci kalitede seçilmiştir. Seçilen tüm malzemeler özenle bir araya getirilerek ortaya harika bir pasta çıkarılmıştır. İçerisinde sırasıyla pandispanya, siyah krema ve çikolata kaplı fıstık parçaları bulunmaktadır. 

Pandispanya keki içerisinde siyah krema bulunmaktadır ve de üzeri eşsiz çikolata ile kaplanmıştır. Pastanın üstü ise çikolata sosu ve fıstık parçaları ile son halini almıştır. Fıstıklı pastanın süslemesi için İşte Pasta’da çalışan bu alanda öncü şefler görev almaktadır. Ve işlerini son derece titizlikle ve özenle yapmaktadırlar. Mutfakla aşkla çalışan şeflerimiz ortaya çıkardıkları birbirinden güzel lezzetlerle bunu kanıtlamaktadırlar.

Fıstığın tadını ve kokusunu seven kişilerin bayılacağı fıstıklı pastayı bir defa yiyen bir daha yemek isteyecek ve bu pastaya adeta bağımlı hale gelecektir. İşte Pasta’nın sizler için hazırlamış olduğu fıstıklı pastayı ister işletmenizde müşterilerinize sunun isterseniz de büyük organizasyonlarda misafirlerinize ikram edin. Düğün organizasyonları başta olmak üzere nişan ve kına organizasyonlarında da fıstıklı pastayı tercih edebilirsiniz. Fıstıklı pasta dondurulmuş bütün pasta olarak sizlere iletilmektedir. Pastaların üretimini tamamlayan şefler sonrasında pastaları -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza etmektedir. Bu konuya son derece önem veren İşte Pasta sizlerin siparişlerini alırken pastaların lezzetlerinin bozulmamasına dikkat etmektedir. Pastaların lezzetlerinin bozulmaması adına özel soğutmalı araçlar ile sizlere teslim edilmektedir.

Sizlerin en lezzetli ürünlere sahip olmanız için İşte Pasta özenle üretim sağlamakta ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm gücü ile çalışmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Fıstıklı Pasta
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ