×

Fuar Tatlıları

7 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. pasta catering
  Bella Vista Siyah Çikolatalı
  Puanlama:
  100%
 2. Yerfıstıklı pasta
  Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar
  Puanlama:
  100%
 3. Frambuazlı Pasta
  Frambuazlı Pasta
 4. Çikolatalı Pasta
  Çikolatalı Pasta
 5. toptan kalpli düğün pastaları
  Bitter Çikolatalı Kalpli Pasta
 6. toptan kalpli mono pasta
  Beyaz Çikolatalı Kalpli Pasta
 7. düğün pastaları toptan
  Beyaz Çikolatalı Ahududu Mono Pasta

7 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Fuar Tatlıları

katılımcısı olduğunuz istanbul fuarlarında sizlere tatlı tedariği sağlamaktayız. Ziyaretçilerinize ikram edebilceğiniz tatlılar üreten firmamız baskılı ve basksız ürünler üretmektedir. özel logo baskılı tatlılar ile müşterilerinize hoş ikramlarda bulunabilirsiniz. Fuar tatlısı kategorimizde fuarlara çzel tatlı ve pasta çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Fuar İkramlık Tatlılar

Fuarların olmazsa olmazları arasında müşterilere ve ziyaretçilere sunulan ikram tatlıar ve pastalar ikram edilmmektedir. Sizde fuar çalışmalarınızda müşterilerinize tatlı ve pasta ikram edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden öneri ve fiyat bilgisi alalıp sipariş oluşturubailirsiniz. Fuar tatlı servisimiz istanbul içerisindeki tüyap ve cnr fuarlarına tatlı servisimiz vardır. hazır pasta ve tatlı grubumuzdan alacağınız ürünler aynı gün servis edilmektedir. Tümihtiyaçlarınızahızlı çözümlersuann istepasta,Soğutucu araçlar ile tazeürünleri sizlere hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Fuar Pastaları

Fuar pasta ihtiyaçlarınızda kişi sayısı belirtmeniz halinde veya kategorilerimizden kişi sayısı seçip sipariş vermeniz halinde pastalarımzı 2 iş günü içerisinde size bilgi verilerek sevk edilmektedir. Fuar pastalarınız istepasta.com da, Logo baskılı veya basksısız birbirinden lezzetli fuar pastaları.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ