×

Toptan Tatlı SATIŞI İSTANBUL

Kurumsal firmalara, işeetmelere ve cafe, restoran gruplarına tatlı tedariği sunan firmamız. Bir çok farklı alanda hizmet veren firmalara tatlı ve pasta tedariği sağlamaktadır. İstepasta.com olarak  toptan talı üretimiy apan firmamızda bir çok tatlı modeli bulunmkatadaır. ister 20 kişilik bir organizasyona ister 2000 kişilik bir organizasyona hizmet verebilmekteyiz. Tarım ve gıda bakanlığı onaylı işletmemiz yüksek kalite standartlarında toptan tatlı üretimi yapmaktadır. Sizde isterseniz web sitemizde bulunan hazır kategorilerden ürün seçebilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp taleplerinize uygun öneriler alarak sipariş oluşturabilirsiniz. İstanbul ve çevresine hizmet veren firmamız bir çok tatlı grubunda özel tarifleriyle lezzet garantili ürünler üretmektedir.


Kurumsal Tatlı Çözümleri

Cafe, restoran, anaokulu, eğitim kurumları, firmalar ve benzer işletmeler için uygun toptan tatlı satışı istanbuş içerisinde gerçekleştirimektedir. Toptan tatlı satışı yapan firmamızın web sitesinde hazır menüler bulabileceğiniz gibi, müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp istediğiniz adette veya katılımcı sayısına uygun tatlı siparişi gerçekleştirebilirsiniz. Online toptan pasta ve tatlı satışı ayapan firmamız sizlere lezzet garantili ürünler sunmaktan mutluluk duyar. Deneyimli ekibimiz ile tatlı ve tuzlu grup gıda ürünleri üreten firmamzı sizlerin taleplerine göre hızlı bir üretim ypabilmektedir. Çay saatlerinize , özel kutlamalarınıza veya cafe ve restoranlarınıza uygun ürünler sunulmaktadır. Websitemizi detaylı incelyebilirsiniz veya müşteri hizmetlerimiz ile görüşüp ürünler ve servisimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 


Toptan Kurumsal Tatlı Çözümleri

Kurumsal etkinlikleriniz için özel tatlılar istepasta.com da. Toptan tatlı siparişi vererek uygun fiyatlı ve taze ürünlere kavuşabilirsiniz. Kurum içi kutlama, dave ve organizasyonların yanı sıra misafir ağırlayan işletmelerde toptan talı siparişi verebilmektedir. Firmamız online alışveriş yöntemi ile teslimat yapmaktadır. Hazır menülerimizi keşfedebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız özel ürünleri hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Lezzet grantili ürünler ile  sizde tatlı ve pasta gruplarımızı sipariş edebilirsiniz. hızlı kargo ve fiyat avantajı ile istepasta.com sizlerle


Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.