×

Beyaz Profiterollü Mono Pasta

Stokta var
SKU
Beyaz Profiterollü Mono Pasta

beyaz çikolatalı profiterollü Pastalar dondurulmuş pastalarımızın en özellerindendir. Stoklarımızda soğuk hava depolarımızda sizin için her zaman profiterollü pasta vardır.

(Max. 9 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir. kutu içi adet 9 dur.)

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir. Anlaşmalı olduğumuz firmalardan istediğiniz bölge ve il için fiyat çalışması yaptırabiliriz. Dilerseniz kendi çalıştığınız soğutuculu nakliyeler ile ürünlerinizi depomuzdan aldırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz. 

Beyaz Profiterollü Mono

 

Beyaz Çikolata sevenlere için özel olan bu ürünümüz ,  Yoğun çikolatalı kreması  , kıtır kıtır profiterol toplarıyla efsanevi lezzet Beyaz çikolatalı mono pasta 

 

Beyaz Çikolatalı Profiterollü Pasta Siparişi

Kış aylarında sıcacık içeceklerin yanına, yaz aylarında ise soğuk çay ya da limonata gibi içeceklerin yanına tatlı olmazsa olmazlardandır. Ülkemizde tatlılar ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Gelenekselleşmiş tatlı çeşitlerimizin yanı sıra dünyanın çeşitlerinde sevilen lezzetlerde ülkemizde sevilerek tüketilmektedir. Bu lezzetlerden biri de profiterol tatlısıdır. Profiterol özellikle çikolata severlerin en çok tercih ettiği tatlı çeşitleri arasında yer almaktadır. Profiterol tatlısının bu kadar sevilmesi ise onun başka tarifler ile hazırlanmasına da neden olmuştur. Çikolata ve Profiterol ile hazırlanan ve oldukça sevilen lezzetlerden biri de beyaz çikolatalı profiterollü pastadır.

Beyaz çikolatalı profiterollü pasta, özellikle hafif lezzeti ile de en çok tercih edilen pasta çeşitleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de cafenizde müşterilerinize farklı ve sevecekleri bir lezzet sunmak istiyorsanız beyaz çikolatalı profiterollü pastaya mutlaka tatlı menünüzde yer vermelisiniz. Ancak hem yapımı oldukça zor hem de kullanılan malzemeler fazla olduğu için cafe mutfağında beyaz çikolatalı profiterollü pasta hazırlamak sizin için zorlayıcı olabilir. İşte Pasta ekibi ise toptan beyaz çikolatalı profiterollü pasta seçeneği ile size yardımcı olacaktır.

Cafeler için Toptan Profiterollü Pasta Fiyatları

Profiterollü pasta yapımında kullanılan malzemelerin maliyetinden dolayı, yapımı bir hayli maliyetli pasta çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden müşterilerinize sunmak için cafe mutfağında profiterollü pasta hazırlamak sizin için hem yüksek maliyetli hem de oldukça zaman isteyen bir iş olacaktır. Ancak toptan profiterollü pasta siparişi ile cafenizin profiterollü pasta ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Toptan satın alım gerçekleştireceğiniz için profiterollü pastanın birim fiyatı sizin için çok daha uygun fiyata mal olacaktır.

İşte pasta cafelerin pasta ihtiyacı için toptan pasta üretimi yapan bir şirkettir. Konusunda uzman şefler tarafından hijyenik ortamlarda ürettiği pasta çeşitlerinden biri de profiterollü pastadır. Eşsiz lezzeti ile her mevsim tercih edilen pasta çeşitlerinden biri olan profiterollü pasta stoklarımızda her zaman yer almaktadır. Cafenizin tatlı menüsüne profiterollü pastayı eklemek için İstanbul ve Türkiye’nin her yerinden İşte Pasta’ya toptan profiterollü pasta siparişi verebilirsiniz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Beyaz Profiterollü Mono Pasta
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ