×

donuk pastalar

limonlu cheesecake üretimi

Dondurulmuş Pasta

İnsanların lezzetli pasta ve tatlıları tüketmelerine imkan tanıyan firmamız dondurulmuş pasta üretim ve satışı yapar. Dondurulmuş pastalarımız doğal malzemeler kullanılarak üretim personelimizin titiz çalışmalarıyla üretilir. Herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan ürettiğimiz dondurulmuş pastalar üretimin tamamlanmasının ardından -35 ile -40 derecelerde şoklanarak dondurulur.

Böylelikle satışa hazır hale gelirler. Pastaların yüksek derecelerde soğutulması raf ömürlerinin uzamasına ve daha uzun süre taze kalmalarına veya istenilen zamanlarda tüketilmelerine yardımcı olur. Şoklanan pastalar -18 dereceye sahip raflarda muhafaza edilerek alıcısına ulaştırılır.

Dondurulmuş Pasta Fiyatları

Firmamızın hijyen koşullarını dikkate alarak birinci sınıf ve doğal malzemelerle ürettiği dondurulmuş pastalar farklı çeşitlerden oluşurlar. Pastaların çeşitleri fiyatların birbirinden farklı olmasına neden olur.

Bu nedenle dondurulmuş pastalardan sipariş edecek kişilerin fiyatlarımızı incelemesi ve pasta çeşidine karar vererek siparişlerini vermeleri gerekir. Dondurulmuş pastaların fiyatları 88-104 TL aralığında değişiklik gösterir. Ayrıca firmamıza verilecek donuk pasta siparişleri için alt limitimiz 600 TL’dir. Alt limite ulaşmayan siparişler içinse firmamızın 0212 485 72 77 telefon numarası üzerinden irtibat kurmak gerekir.

Dondurulmuş pastalarımızın bir tanesi 12 dilimlik servise uygun olarak hazırlanırlar. Ayrıca dilimli olarak satış gerçekleştirdiğimiz için kolay bir şekilde müşterilere servis edilebilirler. 12 dilimlik tek bir pasta satın almak isteyenler donuk pasta kategorimizi inceleyerek istedikleri pasta çeşidimizi satın alabilirler. Sipariş edilen pastalar -18 derece soğutuculu araçlar kullanılarak verilen adrese ulaştırılır. Böylelikle pastaların taşıma esnasında bozulması gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Firmamızdan donuk pasta sipariş etmek isteyen kişiler pastaların ücretlerini kredi kartı kullanarak veya havale ile ödeyebilirler. 600 TL veya üzerinde sipariş veren müşterilerimiz 3D güvenli ödeme yöntemini kullanarak ödemelerini yapabilirler. Dilerseniz 0212 485 72 77 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

profiterollu pasta
donuk pasta

Dondurulmuş Pasta Çeşitleri Nelerdir

İşletmelerinde satmak için dondurulmuş pastaya ihtiyaç duyan müşterilerimiz ürettiğimiz geniş pasta çeşitliliğimiz vardır. Böylelikle farklı damak tatlarına hitap edecek dondurulmuş pastaların bulunması ve satın alınması mümkün olur. Bizi tercih eden müşterilerimizin satın alabileceği dondurulmuş pastalar şu çeşitlerden oluşur;

  • Mozaik pasta
  • Fıstıklı pasta
  • Red velvet pasta
  • Fıstık rüyası
  • Hindistan cevizli pasta
  • Kara orman meyveli pasta
  • Profiterollü pasta
  • Tiramisü

Bu çeşitlerin yanı sıra firmamız pastaların farklı meyveler kullanılarak da üretimini yapar. Bu nedenle farklı meyvelerin dondurulmuş pastalarda bulunmasını isteyenlerin firmamızla iletişim kurması ve taleplerini iletmeleri gerekir.

Dondurulmuş Pasta Kimler Kullanabilir

Dondurulmuş pastalar pratik olmaları sebebiyle son dönemlerde insanlar tarafından sıklıkla kullanılırlar. Firmamız tarafından üretilen doğal malzemeli dondurulmuş pastaları kullanan yerlerden ilki kafelerdir. Yoğun müşteri ağırlayan kafeler menülerine ekleyerek müşterilerine sunmak istedikleri pastaları firmamızdan satın alabilirler. Toptan alım yaparak müşterilerinin verdikleri donuk pasta siparişlerini zamanında hazırlayabilirler.

Dondurulmuş pastalarımızı kullanabilecek yerlerden birisi de hotellerdir. Farklı amaçlarla hotelde kalan misafirler pasta tüketmek isterler. Bu durumda oteller firmamızdan satın aldıkları dondurulmuş pastalar sayesinde müşterilerinin taleplerini karşılayabilirler. Saklama koşullarına uygun olarak pastaları sakladıkları durumda müşterilerinin lezzetli pasta tüketmesini sağlayabilirler. Bunun yanı sıra hotellerde yapılan kutlamalar içinde firmamızdan aldıkları pastaları kullanabilirler.

Dondurulmuş pastaların satışını yaptığımız yerlerden birisi de restoranlardır. Restoran işletmecileri lezzetli pastaların müşterilerine ikram edilmesi için firmamızın kaliteli ürünlerini satın alarak kullanabilirler. 12 dilimlik servis için uygun olan pastalarımız sayesinde kalabalık masalardaki müşterilerinin pasta yemelerini sağlayabilirler. Restoran sahibiyseniz ve İstanbul içinde hizmet veriyorsanız firmamıza ulaşıp menünüze eklemek için lezzetli dondurulmuş pastaların siparişini verebilirsiniz.

Firmamız dondurulmuş pastaları işletme sahiplerinin yanı sıra bireyler içinde satışa sunar. Sürpriz misafir ve planlar için dondurulmuş pastaları ideal tüketim ürünleridir. Dolaptan çıkarılıp misafirlere ikram edilebilir. Bunların yanı sıra dondurulmuş pastaları doğum günü, firma etkinlikleri ve düğün organizasyonları için de tercih edilebilir. Kalabalık misafirlere ikram için toptan satın alınan pastalar organizasyon gününde misafirlere ikram edilebilir. Toptan verilecek siparişler için müşterilerimizin firmamıza ulaşmaları ve istedikleri çeşitlerdeki pastaları sipariş etmeleri gerekir.

çikolatalı donuk pasta
hindistan cevizli karamelli pastalar

Dondurulmuş Pasta Tedariği

Firmamız kafe, restoran ve hotel sahiplerinin dondurulmuş pastaları tedarik etmesini sağlama amacıyla hizmet verir. Online veya bizzat aldığı siparişleri firmamız özel olarak hazırlanmış olan soğutuculu araçlara yükleyerek kısa süre içerisinde verilen adrese ulaştırır. Araçlar pastalar için hazırlandığından herhangi bir bozulma veya zarar görme durumu yaşanmaz. Firmamız soğutuculu araçlı pasta teslimatını İstanbul içinde gerçekleştirir. Siparişler Anadolu ve Avrupa Yakası’nda bulunan semtlere gün içerisinde ulaştırılarak kişilerin istedikleri zamanda pastaları tüketebilmelerini sağlar.

İstanbul içinde adrese teslim edilen dondurulmuş pastalar isteğe göre hemen tüketilebileceği gibi -18 derecede olan buzdolabına koyularak istenilen zamanda dondurulabilir. Ancak bunun için pastanın teslim alındıktan sonra en fazla 30 dk içerisinde dondurucuya koyulması gerekir. Aksi takdirde çözünen pastaların hemen tüketilmesi gerekir. Dondurulmuş pastalarımızı satın alan işletmelerin ise pastaları dolaptan çıkarıp çözülmelerini sağladıktan sonra tüketilmesini sağlamaları gerekir. Aksi takdirde pastaların bozulması kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra pastaların tazeliğini ve lezzetini koruması için saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekir.

Dondurulmuş pastaların siparişinde teslimat önemli bir konudur. İletişim adreslerimiz veya web sitemiz üzerinden 12.00’ye kadar verilen siparişler bir sonraki gün içerisinde İstanbul içinde verilen adrese teslim edilir.

Bunun için pasta sipariş edecek işletme veya kişilerin ihtiyaç durumlarına göre dondurulmuş pastaları sipariş etmeleri gerekir. Araçla yaptığımız teslimatlar da ise firmamız ücret talep etmez. Dondurulmuş pastaların teslimatını yapan firmamız cafe, otel veya restoran sahibi müşterilerimize 7/24 destek hizmeti sunar. Bu sayede pastaların kullanımı veya saklama koşulları gibi konularda bilgi almalarına yardımcı olur.

Restoran, kafe ve otel gibi işletmeler dondurulmuş pastaların yanı sıra tatlı ihtiyaçlarını da firmamız aracılığıyla karşılayabiliyorlar. Firmamızın üretim ve satış yaptığı ürünler arasında dondurulmuş pastalar dışında sütlü tatlılar, chesscake çeşitleri, kekler ve sufle gibi tatlılar da bulunuyor.pasta catering
Bella Vista Siyah Çikolatalı
Puanlama:
100%
Yerfıstıklı pasta
Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar
Puanlama:
100%
profiterollü pasta
Beyaz Profiterollü Mono Pasta
profiterollu pastalar
Profiterollü Mono Pasta
Puanlama:
100%
kalpli pasta
Kalpli Mono Pasta
kestaneli cevizli pasta
Kestaneli & Cevizli Mono Pasta
Puanlama:
100%
mono pasta
Latte Mono Pasta
Puanlama:
100%
portakallı pasta
Portakallı Pasta
Puanlama:
100%
TOPTAN DONUK PASTA İMALATI
Latte Cake
Puanlama:
100%
devils cake
Devils Cake
Puanlama:
100%
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ