×

Cheesecake Çeşitleri

8Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Limonlu Cheesecake
  Limonlu Cheesecake
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺720,00 Normal fiyat ₺820,00
 2. Lezzetli Toptan Karamelli Cheesecake
  Karamelli Cheesecake
 3. Balkabaklı Cheesecake
  Balkabaklı Cheesecake
 4. Çikolatalı Cheesecake
  Çikolatalı Cheesecake
sayfa başı

Toptan Cheesecake 

Toptan Cheesecake aromalar ile tatlandırılan temel maddesi peynir olan bir kektir. Farklı soslar ve malzemeler ile görseli ve içeriği değişmektedir. Cheesecake insanların tarih boyunca tercih ettiği bir lezzetdir. Cheesecake ilk tüketim tarihi  M.Ö 776 olimpiyatlarda sporculara verilmiştir. Tarih boyunca kültürlerin birbirlerinden kaynaşmasından dolayı etkilenmiştir.  Cheesecake bölgelerde tüketilen peynirler ile üretilmekte ve bu sayede zengi tarif seçenekleri sunmaktadır. 

Toptan Cheesecake Çeşitleri 

Toptan Cheesecake farklı ürünlerin kullanıldığında yakıştığı bir kek türüdür. Genellikle Limon,Ahududu,Çilek ve Karamel dolgular ile lezzetlendirilir. Damak zevkine göre farklı dolgularda kullanılabilir. Eşsiz Tariflerle  alanında başarılı ustalarımızın hijyenik,kaliteli ve lezzetli  ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

www.istepasta.com

 

Cheesecake Saklama Koşulları 

Cheesecake saklama koşulları +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat' dir. Donuk Cheesecake  ise -18 dereceli soğutucularda soğuk zincir bozulmaması durumunda 1 yıl / 12 ay  muhafaza edilebilmektedir.

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için [email protected] veya 0212 485 72 79 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Cheesecake Tercih Edilmeli ?

Cheesecake  Hızlı ve pratik oluşu insanların her zaman tercih ettiği lezzetlerden olmuştur. Cheesecake toplumun her kesimi tarafından kutlama veya gündelik olarak tüketilmektedir. 

Kaliteli ve lezzetli  ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

www.istepasta.com 

Dondurulmuş Cheescake Üreticileri

Cafelerde, restoranlarda ya da işletmelerde yaz kış fark etmeksizin en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinin başında cheesecakeler gelmektedir. Bunun nedeni tatlıya da adını da veren peynirin birbirinden farklı lezzetler ile tatlandırabilmesidir. Bu özelliği ile farklı malzemeler ile hazırlanmış cheesecakeler farklı damak zevklerine de hitap edebilmektedir. En sevilen cheesacake çeşitlerinin başında; ahududulu (frambuazlı), karamelli, limonlu cheesecake gelmektedir. Ayrıca son zamanların en popüler tatlılarından biri olan San Sabestian tatlısı da cheesecake çeşitlerinden biridir. Sizde müşterilerinizi memnun etmek ve onlara eşsiz bir tatlı deneyimi yaşatmak için cheesecake çeşitlerini menünüze ekleyebilir, menünüzü zenginleştirebilirsiniz. Dondurulmuş cheesecakre üreticilerinin sizin için hazırladığı cheesecake çeşitleri ile bu konuyu hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ederek çözebilirsiniz. 

Dondurulmuş cheesecake üreticilerinden biri olan İşte Pasta, cheesecake ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak dondurulmu cheecake üreticilerinden biridir. İşte Pasta müşterilerinize leziz cheesecakeler servis edebilmeniz için bütün detaylı düşünür. Cheesecakeler kalitli birinci sınıf malzemeler ile üretilir. Eşsiz tarifler alanında uzmanlaşmış pasta şefleri tarafından hijyeniz ortamlarda özenle hazırlanır. Hazırlandıktan hemen sonra tazeliğini korumak için -18 dereceli odalarda saklanır. Yine size ulaştırırken özel soğutucu sistemi olan araçlar ile tarafınıza ulaştırılır. Böylece müşterilerinize en taze ve en lezzetli hali ile cheesecake keyfi sunma şansı yakalarsınız. Hem de zamandan ve maliyetten tasarruf ederek. 

Toptan Dondurulmuş Cheescake Fiyatları

Toptan dondurulmuş cheesecake fiyatlarına baktığınızda fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi cheesecakelerde ana malzeme olarak peynir kullanılsa da lezzet verecek aromalar için farklı malzemelerin kullanılmasıdır. Kullanılan malzemeye göre seçeceğiniz cheesecake fiyatında değişiklik olacaktır. İşe Pasta olarak siparişinize göre Ahududulu (frambuazlı), karamelli, limonlu ve son zamanların en çok sevilen lezzetlerinden biri olan San Sebastian cheesecake çeşitlerini üretmekteyiz. İstanbul sınırları içerisinde sipariş alt limitimiz 600 Türk lirasıdır. Ayrıca İstanbul için geçerli siparişlerimizde taşıma ücreti alınmamaktadır. İstanbul dışı siparişlerimizde ise özel soğutma sistemi ile size ulaştırdığımız dondurulmuş cheesecakelerin nakliye ücreti alıcıya aittir. Teslimat günlerimiz, pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleridir. Toptan dondurulmuş cheescake siparişi ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.