×

Cafe için toptan tatlı

Kafe ve renstoranlar için özel imalat günlük toptan tatlı ve pasta imalatı yapmaktayız. İstanbul içi toptan tatlı hizmetimiz mevcuttur. Toptan kavanoz ve tepsi tatlıları imalatı yapan firmamız bir çok cafe ve restoranta toptan tatlı tedariği hizmeti sunmaktadır. Özel soğutucu araçlarımız ile servis yapmaktayız. İsteğinize göre özel Tatlılar yapılmaktadır. Tatlı ihtiyaçlarınız için lezzet garantili tatlı imalatı yapmaktayız. 


Donuk Pasta İmalatı ve Servisi

Cafe, restaurant, hotel ve catering başta olmak üzere tüm özel aktivite ve organizasyonalrınız için toptan tatlı üretimi yapmaktayız. Cafeler için toptan tatlı üretimi yapan firmamız, soğutuculu özel araçlar ile hizmet vermektedir. Kalite ve lezzet garantili ürünler ve ödüllü şeflerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Cafeler için magnolia, profiterol, mozaik pasta ve cheesecake üretimi yapılmaktadır. İstanbul merkezli firmamız, istanbul içerisinden bir çok cafe, restorant ve düğün salonlarına tatlı ve pasta tedariği hizmeti vermektedir. Donuk pasta ürünleri cafe ve restoranlar için çok özel bir üründür. Derin dondurucudan çıkarttığınız ürünler +4 derece buzdolabında 3-4 saat bekleme ile servise hazır hale gelmektedir. Dondurulmuş ürünler işletme sahiplerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Lezzet garantili bu ürünler ile müşterileriniz veya firma içi etkinliklerinizde lezzetli vakitler geçirebilirsiniz.


Cafe Pasta Tedariği - Özel Üretim Pastalar

Cafe ve restorantlar için özel pasta imalatı hizmeti vermekteyiz. ister 50 kişilik ister 500 kişilk organizasyonlarınız için pasta ve tatlı imalatı yapılmaktadır. Cafe tatlı ve pasta tedarriği hizmeti veren firmamız , güncel lezzetleri ve özel tarifleri ile her zaman yanınızda. Özel imalat pasta ve tatlı ürünlerimiz cafenizde müşterilerinize ikram edebilirsiniz. özel mutfağımız ve profesyonel kadromuz ile cafe ve hotel gruplarına veya kurumsal şirketlere tatlı tedariği sağlamaktayız. En özel zamanlar için en lezzetli pastalar burada. Toptan tatlı üretimi yapan firmamız işletemele tatlı tedariği hizmeti sunmaktadır. günlük ve haftalık satın almalarınız ile vitrinlerinizi güzelleştirebilirsiniz. 


Cafeler İçin Toptan Pasta (Tatlı) Satışı

İşte Pasta, cafeler için toptan pasta üretimi yapan bir firmadır. Alanında uzman şeflerle çalışan firmamız sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için özenle çalışır. Mozaik pastadan akışkan sufleye, magnoliadan birbirinden renkli cheesecakelere kadar pek çok çeşidi bünyesinde barındırmaktadır. Firmamız tatlı çeşitlerinin yanı sıra donuk pasta siparişi de almaktadır. Toptan olarak verilen siparişlerde isteğe bağlı özel şekilde ürünler de imal edebilmektedir. 

İster 50 kişilik bir organizasyon isterseniz de 500 kişilik organizasyonlarınız için pasta ve tatlı imalatı yapılmaktadır. İşte Pasta ailesi olarak sizlerin merak ettiği, toptan pasta ve tatlı fiyatları, cafeler için toptan pasta ve tatlı çeşitlerine ayrıntılı şekilde bu yazımızda yer vereceğiz, keyifli okumalar dileriz.

Cafe için Toptan Pasta ve Tatlı Fiyatları

Cafeler için toptan pasta imalatı yapan bu firma sizlerin tüm isteklerini göz önüne alarak özenle çalışır ve üretir. Tek amacı sizlere kaliteli ve lezzetli ürünler sunmaktır. Ve bu hizmeti sizlere en uygun şekli ile sizleri de düşünerek gerçekleştirmek ister. İşte Pasta ürettiği pasta ve tatlıları toptan olarak satışa sunmaktadır. Alt limit olarak 600 Tl belirlemiştir. Buna ek olarak gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır.

 


 

Cafe için Toptan Donuk Pasta

Donuk pastalar cafe ve restoranlar için oldukça önemlidir çünkü dondurulmuş ürünler işletme sahiplerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Taşıma sırasında pastalar özel araçlarla taşınır ve lezzetine hiç zarar gelmeden cafelere ulaştırılır. Cafelere ulaştırılan donuk pastalar sonrasında +4 derece buzdolabında 3-4 saat bekleme ile servise hazır hale gelmektedir. 

Günlük olarak üretilen pastalar için taptaze malzemelerden son derece özenle üretilir ve tazeliğini koruması için sizler için dondurulur. Ve sizlerin eline ulaşıncaya kadar donuk halde taşınır. Firmamızın özel mutfağı, özel şefleri ve profesyonel kadrosu ile cafeler için toptan pasta tedariği sağlanmaktadır.

Cafe için Toptan Pasta ve Tatlı Çeşitleri

Cafeler için lezzetli ürünleri satışa sunmak oldukça önemlidir. Cafelerin müşterilerine sunduğu ürünlerin lezzetinin yanı sıra sunumu da son derece önemli bir diğer noktadır. Günlük olarak imal edilen pasta ve tatlıların pek çok çeşidi de İşte Pasta’da mevcuttur. bu çeşitleri şu şekilde sıralamak mümkündür; mozaik pasta, fıstıklı pasta, red velvet pasta, karemelli cheesecake, limonlu cheseecake, havuçlu kek, san sebastian cheseecake, brownie, sufle ve frambuazlı cheesecake. Tüm tatlar birbirinden güzel lezzetli üretilmiştir. İşte Pasta, özenle ürettiği her lezzetin arkasında olup üretiminde birinci kalite malzemeler kullanmaktadır. 

Siz de birbirinden güzel tatlılara ulaşmak istiyor ve cafeler için toptan pasta ve tatlı çeşitlerine sahip olmak için İşte Pasta sitesine göz atabilir ve günlük taze tatlılara cafenizde müşterilerinize sunabilirsiniz. İşte Pasta, İstanbul merkezli bir firmadır ve İstanbul içerisinde pek çok cafe, restorant ve düğün salonlarına tatlı ve pasta tedariği hizmeti vermektedir. 

 

 


Cafe, restaurant ve diğer işletmeler için tatlı ve pasta hizmetlerimiz bulunmaktadır. detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. [email protected] adresimiz üzerindewn bize rahatça ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere her an ulaşabilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.