×

Tiramisu

Puanlama:
100% of 100
Stokta var
SKU
Tiramisu

Tiramisu dondurulmuş bütün bir pastadır. 

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir.

Tiramisu

Tiramisu Pastamız hazırlanırken kullanılan ürünler 1.sınıf olup Türk Gıda Kodeksine uygun ürünlerdir.

İstePasta Eşsiz Tarifleriyle hazırlanan Tiramisu Pastamız içerisinde sırasıyla kahve ile tatlandırılmış pandispanya ve tiramisu kreması bulunmaktadır.Üst dekoru için kakao elenerek mükemmel son görüntüsüne ulaşmakadır. 

Tiramisu Teslimat ve ödeme 

Pastalarımız üretimi tamamlandıktan sonra -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza edilmektedir. Bizlere vermiş olduğunuz siparişleri özenle üretip kapınıza özel soğutmalı araçlarımızla teslim etmekteyiz.

Yapılışını öğrenmek için blog yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz . 

Tiramisu Neden Tercih Edilmelidir ? 

Tiramisu tercih etmeniz için aslında bir çok sebebimiz bulunmaktadır . Özenle seçtiğimiz 1.sınıf malzemeleri eşsiz tariflerimiz ile birleştirerek oluşturduğumuz lezzetlerimizden olan Tiramisumuzu sizlere tercih etmenizin ne kadar doğru bir karar olduğunu son lokmasında bile hissettirmektir. Hijyen ve Kalite standartları doğrultusunda üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Donuk Tirmisu Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Donuk pastalar, tatlılar restoran işletmecilerinin çok kullandığı ürünler arasında yerini alır. Donuk pastalar, donuk tiramisular, donuk tatlılar işletme sahiplerine büyük kolaylık sağladığı için ön plana çıkmaktadır. Donuk tiramisular İşte Pasta tarafından özenle hazırlandıktan sonra dondurucuya alınır. Donuk tiramusular, dondurucuda -18 derecede muhafaza edilir. Restoranların isteklerine göre siparişler hazırlanır ve dondurucuya sahip özel araçlarla siparişler restoranlara iletilir. Donuk tiramisuların yapımından sonraki muhafaza etme aşması son derece önemlidir. Bu noktada üreticiler ve işletmeciler oldukça dikkatli olmalıdır.

Donuk tiramisuların tazeliğini koruması, içerisinde bulunan özel kremaların lezzetlerini kaybetmemesi önemlidir. Özenle hazırlanan tiramisular özel tarifi ile oldukça leziz tada sahiptirler. Bu tadı kaybetmemeleri için de muhafaza edilirken özen gösterilmelidir.

Donuk tiramisular, - 18 derecede muhafaza edilerek 1 yıla kadar bozulmadan saklanabilir. Ayrıca bu zaman içerisinde tiramisunun tadında herhangi bir lezzet kaybı olmaz. Böylelikle işletmeler için toptan tiramisu üreten İşte Pasta’nın leziz tatlılarını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

İşletmeler İçin Toptan Tramisu

Tiramisu kahve ile tatlandırılmış keki, özel tiramisu kreması ve son dokunuş olarak kahve süslemesi ile herkesin bayıldığı bir tatlıdır. İşte Pasta,  özenle ürettiği ve donuk hale getirip donuk pasta kategorisinde satışa sunduğu donuk tiramisularını işletmeler için özel olarak hazırlamaktadır. Hazırladığı donuk tiramisuların toptan olarak satışını gerçekleştirmektedir. İşletmeler için toptan satın almak daha uygun fiyatlı olduğu için işletme sahipleri için avantajdır. Restoranların siparişlerine uygun olarak özel araçlarla iletilen donuk tiramisular servis edilmeden önce +4 derece buzdolabında 3-4 saat beklemeye alınmaktadır. +4 derece buzdolabında 3-4 saat bekleme sonrasında donuk tiramisular çözülür ve servise hazır hale gelir. Çözülmüş tiramisular yaklaşık 3-4 gün içerisinde tüketilmelidir. Buna restoran işletmecilerinin dikkat etmesi beklenir.

Bu yazımızda işletmeler için toptan tramisu üreten İşte Pasta’nın donuk tiramusuyu nasıl muhafaza ettiğini ve de işletmecilerin donuk tiramisuları nasıl muhafaza etmesi gerektiği hakkında bilgiler sunduk. Siz de İşte Pasta’nın ürettiği leziz tiramisuları satın almak isterseniz İşte Pasta sitesine göz atabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Tiramisu
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ