×

Pasta İmalatı ve Toptan Servis Ve Satış

 1. Pastanelerde Satılan Tatlılar Nelerdir?

  Pastanelerde Satılan Tatlılar Nelerdir?

  Tatlılar ülkemize ait mutfak kültüründe her zaman ayrı bir yere sahip olmuştur. Yemeklerden sonra mutlaka tatlı bir şeyler yenir, çayların yanında ya da kahvenin yanında mutlaka bir tatlı ikram edilir. Gelişen bu kültürüyle birlikte ülkemizde hem kendi kültürümüze ait hem de dünyadan ülkemize gelen ve yıllardır sevilerek tüketilen birçok tatlı çeşidi bulunmaktadır.

  Tatlılar her ne kadar yemesi lezzetli olsa da yapımı oldukça emek ve zaman isteyen yiyecek çeşitlerindendir. Bu yüzden çoğu kişi tatlısını pastaned

  Daha fazla »
 2. Kurumsal Kutlama İçin Pasta Fikirleri

  Kurumsal Kutlama İçin Pasta Fikirleri

  Kurumlar tarafından düzenlenen kutlamalar ve düzenlenen etkinlikler kuruma bağlı olarak çalışan kişilerin tanışması ve sosyalleşmesi için en uygun ortamlardan biridir. Bu yüzden kurumsal firmalar genellikle çalışanları için özel ve önemli günlerde kurumsal kutlamalar düzenlemektedir.

  Kurumsal kutlamalar düzenlenirken genellikle kutlama nedenine bağlı olarak belirli bir konsept veya klasik bir kutlama yemeği olacak şekilde planlanmaktadır. Ancak her iki durumda da bir kutlama söz konusu olduğu için menüde yer alan en önemli yiyeceklerden biri pastadır. Kurumsal kutlamalarda çoğu zaman ka

  Daha fazla »
 3. Şoklanmış Pasta Servise Nasıl Hazır Hale Getirilir

  Şoklanmış Pasta Servise Nasıl Hazır Hale Getirilir

  Yaz aylarında limonataların, soğuk çayların, buz gibi içeceklerin, kış aylarında ise kahvelerin, çayların sımsıcak içeceklerin yanında en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinin başında pastalar gelir. Farklı malzemeler ile hazırlanmış farklı damak zevklerine hitap eden birçok çeşidi olan pastaların herkese hitap eden bir tatlı çeşidi olmasının da bunda etkisi büyüktür. Bu yüzden cafelerin, restoranların ya da işletmelerin tatlı menülerinde mutlaka pasta çeşitleri ile karşılaşırsınız. Ayrıca özel ve önemli günlerde verilen davetlerde de çoğunlukla tatlı olarak pasta çeşitleri servis edilmektedir.

  Pasta hazırlamak, yapmak, pişirmek ise oldukça emek ve özen isteyen bir süreçtir. Gelişen teknolojiyle birlikte gıda sektöründe bununda bir çözümü bulunmuştur. Bu çözüm ise hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak şoklanmış pasta çeşitleri.

  Şoklanmış pasta tüketileceği zaman yaklaşık 3-4 saat kala +4 derece çözdürülerek ilk gün ki tazeliği ile servise hazır hale

  Daha fazla »
 4. İstanbul Tiramisu Üreticileri

  İstanbul Tiramisu Üreticileri

   

  Dünyada sevilerek tüketilen İtalyan tatlı çeşitlerinden biri olan tiramisu ülkemizde de en çok sevilen tatlılar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle pratik tiramisu olarak bilinen tarifi sofralarda sıkça yer alıyor. Kremalı tatlılar grubuna giren tiramisu içerisinde yer alan kahve ile özellikle kahve severlerin öncelikli tercih ettiği tatlı çeşitlerinden biri. Bu yüzden özellikle farklı kahve çeşitlerine menülerinde yer veren cafe, restoran ve işletmelerde mutlaka tiramisu ile karşılaşırsınız.

  Tiramisu her ne kadar oldukça pratik tariflerden bir olsa da kremalı tatlılardan biri olduğu için yapıldıktan sonra hemen tüketilmesi gereken tatlılardan biri. Müşterilerini en taze hali ile tiramisu servis etmek isteyen işletmelerin tercihi ise donuk pasta çeşitlerinden biri olan tiramisu pasta.

  İstanbul tiramisu üreticilerden biri olan İşte Pasta ekibi olarak ürettiğimiz tiramisu pasta birinci sınıf kalite malzemelerden Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üret

  Daha fazla »
 5. Toptan cheesecake

  Toptan Cheesecake Çeşitleri Nelerdir

  Özel günlerde ve restoran, kafe gibi yerlerde günlük tüketilen tatlı türleri sayısı çok fazladır. En çok tercih edilen kek çeşitleri arasında, cheesecake çeşitleri yer alıyor. İştepasta firması, kafe ve restoran gibi işletmelere toptan cheesecake tedariki yapıyor. 

  Cheesecake, temel maddesi peynir olan ve aromalar ile tatlandırılan bir kek türüdür. Farklı mal

  Daha fazla »
 6. Kafelerde Satılan Tatlılar Kafe Tatlı Önerileri

  Kafelerde Satılan Tatlılar

  Kafe ve restoranlar, müşterilerin talep ettikleri tatlı çeşitlerini belirler ve menülerine eklerler. İştepasta firması, kafe ve restoranlar için günlük tatlı imalatları yaparak siparişlere cevap vermeye çalışıyor. Toptan tatlı imalat hizmetlerini İstanbul içerisinde çok sayıda restoran ve kafeler için sunuyor. Kafelerde satılan tatlılar, donuk pastalar ve sütlü tatlılar olarak gruplara ayrılıyor.

  Kafeler önceden sipariş ver

  Daha fazla »
 7. Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir?

  Pastacılık sektörü, her geçen gün yeni bir lezzet ve yapılış şekilleri ile kendinden söz ettiriyor. Özellikle işçilik maliyetlerinin fazla olmasının ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısının yaşanması sebebiyle pasta firmaları yeni teknolojilerle üretime devam ediyorlar. İşte Pasta web sitesi pasta taleplerine hızlı ve kolay bir şekilde cevap vermek için donuk pasta çeşitleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. 

  Kafe, işl

  Daha fazla »
 8. Toptan Cheesecake İmalatı

  Toptan Cheesecake İmalatı

  Toptan Cheesecake İmalatı

  Cheesecake ve pasta çeşitlerine günden güne daha fazla kişi ilgi gösteriyor. Dondurulmuş toptan cheesecake pasta çeşitleri gerek ev hanımlarının gerekse çalışan kadınların kurtarıcısı oluyor. Hazırlanışı kolay, görüntü, lezzet ve sağlıklı olması açısından oldukça ilgi gören pasta çeşitlerini İşte Pasta web sitemizde bulabilirsiniz. Donuk pasta konusunda sizlere daima kaliteli malzemeden üretilmiş eşsiz lezzetli olan tatları sunuyoruz. Pratik ve lezzetli o

  Daha fazla »
 9. Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Pastacılık sektörü bir yandan yenilik arayışı içinde yeni tarifler üretmeye çalışırken, diğer yandan pastaların

  Daha fazla »
 10. Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün davetiyesi, düğün alışverişi, düğün mekanı, düğün konsepti, düğün menüsü... Evlilik kararı alındıktan sonra, düğün zamanı yaklaştığında, çiftleri telaşlandıran ve en çok zorlayan konulardan sadece birkaçı. Çünkü bu konular en yoğun hazırlıkların yapıldığı konular. Bu konular üzerinde yoğunlaşırken, aslında çoğu zaman gözden kaçırılan bir ayrıntı daha var.

  O da düğün pastası. Her ne kadar önemsiz ve

  Daha fazla »
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ