×

Pasta İmalatı ve Toptan Servis Ve Satış

 1. Toptan cheesecake

  Toptan Cheesecake Çeşitleri Nelerdir

  Özel günlerde ve restoran, kafe gibi yerlerde günlük tüketilen tatlı türleri sayısı çok fazladır. En çok tercih edilen kek çeşitleri arasında, cheesecake çeşitleri yer alıyor. İştepasta firması, kafe ve restoran gibi işletmelere toptan cheesecake tedariki yapıyor. 

  Cheesecake, temel maddesi peynir olan ve aromalar ile tatlandırılan bir kek türüdür. Farklı mal

  Daha fazla »
 2. Kafelerde Satılan Tatlılar Kafe Tatlı Önerileri

  Kafelerde Satılan Tatlılar

  Kafe ve restoranlar, müşterilerin talep ettikleri tatlı çeşitlerini belirler ve menülerine eklerler. İştepasta firması, kafe ve restoranlar için günlük tatlı imalatları yaparak siparişlere cevap vermeye çalışıyor. Toptan tatlı imalat hizmetlerini İstanbul içerisinde çok sayıda restoran ve kafeler için sunuyor. Kafelerde satılan tatlılar, donuk pastalar ve sütlü tatlılar olarak gruplara ayrılıyor.

  Kafeler önceden sipariş ver

  Daha fazla »
 3. Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir? Nereden Alınır

  Donuk Pasta Nedir?

  Pastacılık sektörü, her geçen gün yeni bir lezzet ve yapılış şekilleri ile kendinden söz ettiriyor. Özellikle işçilik maliyetlerinin fazla olmasının ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısının yaşanması sebebiyle pasta firmaları yeni teknolojilerle üretime devam ediyorlar. İşte Pasta web sitesi pasta taleplerine hızlı ve kolay bir şekilde cevap vermek için donuk pasta çeşitleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. 

  Kafe, işl

  Daha fazla »
 4. Toptan Cheesecake İmalatı

  Toptan Cheesecake İmalatı

  Toptan Cheesecake İmalatı

  Cheesecake ve pasta çeşitlerine günden güne daha fazla kişi ilgi gösteriyor. Dondurulmuş toptan cheesecake pasta çeşitleri gerek ev hanımlarının gerekse çalışan kadınların kurtarıcısı oluyor. Hazırlanışı kolay, görüntü, lezzet ve sağlıklı olması açısından oldukça ilgi gören pasta çeşitlerini İşte Pasta web sitemizde bulabilirsiniz. Donuk pasta konusunda sizlere daima kaliteli malzemeden üretilmiş eşsiz lezzetli olan tatları sunuyoruz. Pratik ve lezzetli o

  Daha fazla »
 5. Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Düğün davetiyesi, düğün alışverişi, düğün mekanı, düğün konsepti, düğün menüsü... Evlilik kararı alındıktan sonra, düğün zamanı yaklaştığında, çiftleri telaşlandıran ve en çok zorlayan konulardan sadece birkaçı. Çünkü bu konular en yoğun hazırlıkların yapıldığı konular. Bu konular üzerinde yoğunlaşırken, aslında çoğu zaman gözden kaçırılan bir ayrıntı daha var.

  O da düğün pastası. Her ne kadar önemsiz ve

  Daha fazla »
 6. Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Donuk Pasta İmalatı ve Toptan Satışı

  Pastacılık sektörü bir yandan yenilik arayışı içinde yeni tarifler üretmeye çalışırken, diğer yandan pastaların

  Daha fazla »
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ