×

Bez Çanta Üretimi Ve Çeşitleri Blog

 1. Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt kese istepasta.com da, kaliteli jüt kumaştan üretilmiş ürünlerimiz 5 farklı ebatta stoklarımızda bulunmaktadır. İster 10 adet ister 10 bin adet sipariş verebileceğiniz bu ürünlere transfer baskı ve serigrafi baskı yapılmaktadır. Bir çok alanda kullanılan jüt kese modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

   

  Daha fazla »
 2. Bez Çanta Baskı Yöntemleri

  Bez Çanta Baskı Yöntemleri

  Bez Çanta Baskı

  Günlük hayatınızın her aşamasında, çeşitli çanta modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bez çanta modellerimiz ile her türlü çanta ihtiyacınızı karşılamaya çalışıyoruz. Bez çantalar, çeşitli kumaş türlerinden yapılmış, düz renk ya da çeşitli desen baskılı çantalardır.

  Müşterilerimizin siparişlerine göre hazırladığımız baskılı bez çantalarımızı, alışveriş çantası, plaj çantası, sırt çantası, el çantası gibi farklı modellerde hazırlıyor ve teslim ediyoruz. Bez çanta üzerine baskı işlemlerini, farklı baskı tekniklerini kullanarak yapıyoruz. Bez çanta modellerimizin sayısı çok fazladır ve sitemizde göstermiş olduğumuz örneklerimizden seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel baskı yaparak hazırladığımız bez çantaları, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize kargo ile teslim ediyoruz.

  Çanta ölçülerini, rengini ve üzerine yapılmasını istediğiniz baskı türünü kendiniz belirleyebiliyor

  Daha fazla »
 3. Çevre Kirliliği

  Çevre Kirliliği

  Bez Çantanın Çevre Kirliliğinde Önemi ve Katkısı

  Bu kadar büyük tüketime sahip bir dünyada, çevrenin birçok olumsuz etkiye sahip olması şaşırtıcı değildir. Artan nüfus ve artan talep nedeniyle, enerji tüketimi ve doğal kaynakların kullanımı gibi koşullar da artmaktadır. Bu nedenle, insanoğlu son yıllarda küresel ısınma ve dünya suyunda azalma gibi durumlarla karşılaştı.

  Tüm bunların ana nedenlerinden biri, çok ciddi kimyasallar içeren petrol türevi plastik torbaların yanlış imhası ve bunların toplumda geleneksel kullanımı ile yakından ilgilidir. Bunu önlemek için, son yıllarda, tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış sağlıklı malzemelerden yapılmış çevre dostu bez torbalara odaklanıldı.

  Basit bir alışveriş kültürüne sahip bireyler, çoğu insan ve çevreye zararlı olduğu bilinen plastik torbalar olan 500 ila 1,000 torba kullanır. Bu naylon poşetler uzun yıllar boyunca doğada yok olacağından, bu zararlı naylon poş

  Daha fazla »
 4. Tela Çanta Nedir?

  Tela Çanta Nedir?

  Tela nedir? Tela çanta nedir? Tela çanta özellikleri nelerdir? Tela çanta kullanım alanları nerelerdir? Tela çanta çeşitleri nelerdir? Tela çanta fiyatları nedir? Tela çantayı diğer çantalardan ayıran özellikler nelerdir?

  Tela, kıyafetlere ve çantalara istenilen sertliği kazandırmak amacı ile yapılan iki katmanlı bir kumaş yapıdır. Özellikle sertliğinden dolayı çantaların ve giysilerin düzgün görünmesini sağlar. Tela ürünü genel olarak pantolonların paça kısmında ve gömleklerinde yakasında yer alır. Tela ile işlem yapılan çanta ve diğer ürünler belirli oranda sertlik kazanır. Bu şekilde istenilen biçime getirilir. Tela kumaşlar oldukça fazla renklere sahiptir.

  Bu yüzden de rengarenk çantalar üretilmesine olanak sunmaktadır. Piyasada görebileceğiniz birçok tela çanta modeli birbirinden farklı renklere sahiptir. Tela kumaşların bir diğer özelliği ise ütüleme için oldukça uygun olmalarıdır. Hatta ütülenmesi kolay olsun diye gömlek yakaları, çoğu pantolon ve elbiseler tela

  Daha fazla »
 5. Bez Çanta Nereden Alınır?

  Bez Çanta Nereden Alınır?

  Birbirinden Farklı Bez Çantalar Nereden Alınır?

  Çantalar, hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. İçerisine farklı eşyalarımızı koyarak tek bir seferde taşıma imkanı buluruz. Çok farklı alanlarda kullanımı olan çantaların günümüzde en çok tercih edilenleri bez çantalardır. Bez çantalar kolayca yıkanarak tekrar kullanılabilir durumdadır. Böylece hijyeni sağlarken bizler de tekrar tekrar kullanım fırsatı sağlar.

  Bez çantalar renksiz ve düz olarak üretilmesinin yanında, üzerinde renkli ya da siyah beyaz baskıları da barındırabilir. Bunun nedeni baskıların özel ve güzel olarak işlenmesidir. Kumaş çantalar, dilenirse boyanabilir formda sipariş verilerek, sevilen renklere bezenebilir. Tanıtım amaçlı ve işletmede satış amaçlı olarak da ürün siparişi verilebilir. Böylece dilenen baskıların hızla gerçekleştirilmesi ve teslim alınması sağlanır.

  Bez Çanta Ürünlerinde Kumaş Çeşitliliği

  Bez çantalar alanında

  Daha fazla »
 6. Kumaş Boyası Nasıl Yapılır?

  Kumaş Boyası Nasıl Yapılır?

  Kumaş boyama, eskiyen ve rengi solan kıyafetlere uygulanabileceği gibi, yeni alınmış fakat rengi değiştirilmek istenen kumaşlara da uygulanabilir. Kumaş boyarken en dikkatli olunması gereken nokta, boyanmak istenen kumaşın özelliğidir. Desenlere sahip olan kumaşlara boyama yapmak oldukça zor olacaktır. Bunun yanında kumaşınızın saten ve ipek olması boyayı tutmamasına sebep olacaktır. Seçim yaparken tafta gibi kumaşlar yerine pamuklu kumaşları seçmeniz boyanın tamamen yüzeyde tutunmasını sağlayacaktır.

  Kumaş Boyama Yöntemleri

  Kumaş boyarken tercih edilebilecek üç farklı yöntem bulunur. Birincisi, kumaşı manuel olarak boyamak, ikincisi çamaşır makinesinde boyamak, üçüncüsü kumaş boyamak için özel boyalardan faydalanmak. Kişiler diledikleri yöntemi seçerek kullanıma başlayabilirler. Her bir yöntemin kendince zorluğu ve yorucu kısımları bulunmaktadır. Elde boyama, makinede boyamaya göre oldukça zorludur

  Daha fazla »
 7. Amerikan Bezi Nedir?

  Amerikan Bezi Nedir?

  Amerikan Kumaşı Nedir?

  Amerikan bezi günümüzde, geri dönüştürülebilir ve çevreci bir yaklaşımla üretilen bez çantaların ham maddesi olarak bilinir. Son derece sağlıklı olan Amerikan kumaşı ürünleri, yüzde yüz pamuktan elde edilen iplikle üretilmektedir. Böylece yıkandığında kolayca temizlenebilir, tekrar tekrar uzun süreler boyunca, yıpranmadan kullanılabilir. Dilenen boyutta üretilebilen çantalar için son derece idealdir.

  Amerikan Bezinin Tercih Edilme Nedenleri

  Amerikan kumaşının bez çantaların üretiminde tercih edilmektedir. Naylon poşetler yerine kullanılmaya başlanan alışveriş torbalarının, Amerikan kumaşlarından üretilmesinin sebepleri arasında:

  • Çok dayanıklı olması,
  • Ağır yükleri taşıyabilmesi,
  • Nefes alan bir kumaş olması bulunmaktadır.

  Yiyecek ve içecek alışverişi yaptıktan sonra naylon poşetler kullanmak istemeyen insanların tercihi olan Amerikan bezleri, birçok ebatta üretilerek çanta haline geti

  Daha fazla »
 8. Ayakkabı Çantası

   Ham bez kumaştan üretilen farklı boylardaki ayakkabı çantası modelleri, sadece ayakkabıları değil diğer eşyaları da koruma altına alır. Günlük ihtiyaçların bir arada ve temiz kalmasını sağlayan ağzı büzgülü modeller, seyahat etmeyi sevenlere de kolaylık sağlar.

  Her Yerde Kullanıma Uygun

   %100 pamuk kumaştan hazırlanan ayakkabı çantaları, her yerde kullanıma uygundur. Farklı ve özel boyutlara sahip ürünler, spor ayakkabıdan botlara, klasik modellerden çizmelere kadar değişik özelliklere sahip ayakkabıların kullanılmadığı zaman muhafaza edilmesini sağlar.

   * Su tutmayan

   * Hava geçiren

   * Kalın ve

   * Dayanıklı

   

   bez kılıflar çantaların dış etkilere karşı korunmasında da etkilidir. Ilık suda yıkanabilen ve gerektiğinde hafif ütülenen modeller üzerine kurumsal logo basılabilir.

   

   Ayakkabı Çantası Nasıl Kullanılır?

   Dolabında yeni ayakkabılarına yer açmak i

  Daha fazla »
 9. Tela Kumaş

  Tela Kumaş

  Dokusuz yüzey anlamına gelen tela pek çok bez çantada kullanılarak daha dayanıklılık sağlamaktadır. Özellikle iplik haline getirilmemiş liflerden elde edildiği için hem çok doğaldır hem de bez çantalara dik durma özelliği kazandırır. Yumuşak bir dokusu olmasına rağmen içinde yer alan lifler onu biraz daha dayanıklı ve bükülmez yapar.

  Tela Kumaşın Artıları

  Tela, içerisinde lif barındıran kumaşlar arasındadır. Üretimi sağlanan bez çantalarda tela kullanımı pek çok farklı amaca hizmet etmektedir.

  Bu amaçlar arasında:

  • Kıvrılma ve bükülmeyi önleme,
  • Çantaların köşelerinde dik duruş sağlama,
  • Tok bir duruşa yardımcı olma,
  • Çantanın çok daha uzun süre kullanılmasını sağlama bulunmaktadır.

  İşletmelerin, kendi markalarını ve logolarını baskılı olarak kullandığı bu tela çantalar, hem çok uzun ömürlü hem de çevrecidir. Günümüzde, plastik poşetlerin ücr

  Daha fazla »
 10. Gabardin Kumaş Nedir?

  Gabardin Kumaş Nedir?

  Kumaş türleri arasında yer alan ve kıyafetlerde kullanılan gabardin kumaş insanlar tarafından merak edilen bir kumaş türüdür. Gabardin kumaş hakkındaki bilgiler şunlardır;

  Gabardin Kumaş Nedir?

  Giyim sektöründe kullanılan gabardin kumaş yün ve pamuk kullanılarak üretilen sık dokunmuş bir kumaş türüdür. Kumaşın ilk ortaya çıkışı 1879 yılıdır. Bu kumaşın patentini 1888 yılında modacı Thomas Burberry almıştır. Çok yönlü bir kumaş elde etmek isteyen Thomas bunu gabardin kumaş sayesinde başarmıştır. Sonraki günlerde farklı türleri de üretilebilen kumaş özellikle giyim sektörünün pek çok alanında kullanılmaya başlamıştır.

  Gabardin Kumaş Özellikleri

  Giyim sektöründe özellikle spor giyim alanında tercih edilen gabardin kumaş dayanıklı olması sebebiyle kişiler tarafından tercih edilir.

  Gabardin kumaşın bilinen en önemli özellikleri şunlardır;

  • Dayanıklı kumaştır.
  • Su geçirme özelliği yoktur. Bunu da sık doku
  Daha fazla »
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ