×

Kutlama Tatlıları

1 madde

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. kalpli pasta
    Kalpli Mono Pasta

1 madde

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kutlama Tatlıları 

Kutlama tatlılarımızı İstepasta olarak kaliteli ve lezzetli bir şekilde  siz değerli misafirlerimizin özel günlerinde unutulmaz bir damak zevki için hazırlamaktayız.  Kutlamalarınızda ve etkinliklerinizde sizlere eşsiz tariflerimizle eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz . 

Kutlama Tatlı Çeşitleri

Kutlama tatlı ürünlerimizin çeşitliliği ve lezzetleri ile sizlere unutamayacağı bir tat sunmaktayız. Kutlama tatlılarımız doğum günü,happy hour,kurumsal etkinlikler dışında anneler günü, sevgiller günü gibi ailenizin ve sevdiklerinize eşsiz lezzetler ile unutulmaz bir zaman yaşatmak isteyen herkesin tercih edebileceği ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Kutlama  Tatlılarının Saklama Koşulları

Kutlama Tatlılarından tercih ettiğiniz  siz  değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız ürünlerimizi kalite ve hijyen standartları doğrultusunda +4 derece soğutuculu araçlarımız ile belirlenen adreslerinize teslim ediyoruz . Tatlı veya Pastalarınızı +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat muhafaza edilebilmektedir.  

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com veya 0212 485 72 79 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kutlama  Tatlıları Neden Tercih edilir

Kutlama  tatlıları tercih etmeniz için aslında birçok sebebiniz vardır . Siz değerli misafirlerimizin özel günlerini tatlandırmak için eşsiz tarifler doğrultusunda kaliteli ürünlerde ürettiğimiz Organizasyon tatlılarını sizlerin unutulmaz günlerinde damaklarda oluşturacağımız unutulmaz lezzetler ile birleştiriyoruz . Her zaman hatırlayacağınız lezzetli ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ