×

Limonlu Cheesecake

Puanlama:
100% of 100
Stokta var
SKU
limonlu cheesecake

Limonlu Cheesecake dondurulmuş bütün bir Cheesecake dir.

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir.

Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake limon tutkunları  tarafından kabul edilen efsanevi bir lezzet. İstePasta olarak cheesecakelerimizin üretiminde Türk Gıda Kodeksine uygun 1. kalite ürünler kullanmaktayız. 

Kurumsal ve Toptan Tatlı Çözümlerine sunduğumuz Limonlu cheesecake üretmekteyiz. İstePasta olarak eşsiz tariflerimiz ile ürettiğimiz cheesecakelerimizin içeriği sırasıyla bisküvi tabanı ve üzerinden cheesecake kreması ile harika bir uyum içinde hazırlanmaktır. Ve  üzerinden uyguladığımız limon sosumuz ile mükümmel son halini almaktadır. 

Limonlu Cheesecake teslimat ve ödeme 

Pastalarımız üretimi tamamlandıktan sonra -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza edilmektedir. Bizlere vermiş olduğunuz siparişleri özenle üretip adresinize özel soğutmalı araçlarımızla teslim etmekteyiz.

Yapılışını öğrenmek için blog yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

 

Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır.

 

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz . 

Limonlu Cheesecake Neden Tercih Edilmelidir ? 

Limonlu Cheesecakelerimizi tercih etmeniz için aslında bir çok sebebimiz bulunmaktadır .

Toplu alışverişleriniz için kaliteli ve güvenilir servis imkanı sunmaktayız . Özenle seçtiğimiz 1.sınıf malzemeleri eşsiz tariflerimiz ile birleştirerek oluşturduğumuz lezzetlerimizden olan limonlu cheesecake sizlerin tercih etmenizin ne kadar doğru bir karar olduğunu son lokmasında bile hissettirmektir. 

Kurumsal ve Toptan Tatlı çözümler  için istepasta.com 

 

Donuk Pasta | LİMONLU CHEESECAKE SİPARİŞ

İşte Pasta, pasta ve tatlı üretmeye ve ürettiği ürünleri siz değerli müşterilerine online olarak sunmaya başlamıştır. Yeni başlayan bu hizmet, İstanbul içerisinde devam etmektedir. Harika tatlara sahip pek çok pasta çeşidi, tatlı çeşidi sizler için hazırlanmakta ve de sizlere sunulmaktadır. Bu yazımızda birbirinden lezzetli tatlı ve pastaların içerisinden Limonlu Cheesecake’i sizlere anlatmayı istiyoruz. Limonlu Cheesecake, özel tarifle şefler tarafından hazırlanmış leziz bir pasta olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte Pasta’nın sizler için hazırladığı Limonlu Cheesecake tüm detayları sizlerle…

Toptan Limonlu Cheesecake Fiyatları

Limonlu Cheesecake yapımında kullanılan tüm malzemeler birinci kalitede seçilmiştir. Seçilen tüm malzemeler özenle bir araya getirilerek ortaya harika bir pasta çıkarılmıştır.

İstePasta olarak eşsiz tariflerimiz ile ürettiğimiz cheesecakelerimizin içeriği sırasıyla bisküvi tabanı ve üzerinden cheesecake kreması ile harika bir uyum içinde hazırlanmaktır. Ve üzerinden uyguladığımız limon sosumuz ile mükümmel son halini almaktadır.  

Limonlu Cheesecake süslemesi için İşte Pasta’da çalışan bu alanda öncü şefler görev almaktadır. Ve işlerini son derece titizlikle ve özenle yapmaktadırlar. Mutfakla aşkla çalışan şeflerimiz ortaya çıkardıkları birbirinden güzel lezzetlerle bunu kanıtlamaktadırlar.

İşte Pasta’nın sizler için hazırlamış olduğu Limonlu Cheesecake’i ister işletmenizde müşterilerinize sunun isterseniz de büyük organizasyonlarda misafirlerinize ikram edin. Düğün organizasyonları başta olmak üzere nişan ve kına organizasyonlarında da Limonlu Cheesecake tercih edebilirsiniz. Limonlu Cheesecake dondurulmuş bütün pasta olarak sizlere iletilmektedir. Pastaların üretimini tamamlayan şefler sonrasında pastaları -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza etmektedir. Bu konuya son derece önem veren İşte Pasta sizlerin siparişlerini alırken pastaların lezzetlerinin bozulmamasına dikkat etmektedir. Pastaların lezzetlerinin bozulmaması adına özel soğutmalı araçlar ile sizlere teslim edilmektedir.

Sizlerin en lezzetli ürünlere sahip olmanız için İşte Pasta özenle üretim sağlamakta ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm gücü ile çalışmaktadır.

 

Lezzeti Günler Dileriz. Afiyet Olsun 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Limonlu Cheesecake
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ