×

Mozaik Pasta

Puanlama:
100% of 100
Stokta var
SKU
Mozaik Pasta

Mozaik Pasta dondurulmuş bütün bir pastadır.

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir.

Mozaik Pasta

Mozaik Pastamız hazırlanırken kullanılan ürünler 1.sınıf olup Türk Gıda Kodeksine uygun ürünlerdir.

İstePasta eşsiz tarifleriyle hazırladığımız pastamızın içeriğinde çikolata ve bisküvi bulunmaktadır . Dış kaplamasında gerçek çikolatadan yapılmış çikolata sosu ile mükemmel son görüntüsüne ulaşmaktadır. 

 

Mozaik Pasta Teslimat ve ödeme 

Pastalarımız üretimi tamamlandıktan sonra -18 dereceli soğuk odalarda muhafaza edilmektedir. Bizlere vermiş olduğunuz siparişleri özenle üretip adresinize özel soğutmalı araçlarımızla teslim etmekteyiz.

Yapılışını öğrenmek için blog yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz . 

Mozaik Pastayı Neden Tercih Edilmelidir ? 

Mozaik Pastayı tercih etmeniz için aslında bir çok sebebimiz bulunmaktadır . Özenle seçtiğimiz 1.sınıf malzemeleri eşsiz tariflerimiz ile birleştirerek oluşturduğumuz lezzetlerimizden olan Mozaik Pastayı sizlerin tercih etmenizin ne kadar doğru bir karar olduğunu son lokmasında bile hissettirmektir. Lezzeti Günler Dileriz. Afiyet Olsun 

Donuk Mozaik Pasta Nasıl Muhafaza Edilmeli ?

İşte Pasta donuk pastalar üretmekte ve ürettiği leziz donuk pastaları donuk pasta kategorisi altında satışa sunmaktadır. Üretilen pastaların hazırlık aşamasında taptaze malzemeler kullanılır. Özenle üretilen donuk mozaik pastaların üretimi tamamlandıktan sonra -18 dereceli soğuk dondurucularda muhafaza edilir. Üretilen mozaik pastanın dondurulması için soğuk donduruculara atılması önemlidir çünkü pastaların tazeyken dondurucuya koyulması ve çıkarıldıktan sonra da tazeliğini koruması bu işin püf noktasıdır. Bu işlem esnasında personeller özenle çalışır ve pastalara zarar gelmemesi adına büyük çaba sarf ederler.

Dondurulan pastalar işletme sahiplerine ulaştırılırken de özenli çalışma devam eder. Özel dondurucuya sahip araçlarla donuk mozaik pastalar taşınır ve mozaik pastaların lezzetine zarar gelmeyecek şekilde işletmelere teslimi yapılır. İşletmeler donuk pastaları teslim aldıktan sonra hemen satışa sunmayacaksa dondurucuda bir süre daha bekletilir.

İşletmeler İçin Toptan Mozaik Pasta

Mozaik pasta çok çok sevilen pastalar içerisinde yerini alır. Yapımı da oldukça kolay olan bu pastayı herkes çok sever. Tabi yapılan her mozaik pasta orijinal tada sahip olmayabilir. Mozaik pasta yapımı için İşte Pasta firmasında pek çok şef çalışır ve özel tarifleri ile donuk mozaik pastaları hazırlarlar. İşletmeler için donuk mozaik pastalar özenle hazırlanır ve saklanır. İşletmelerin en çok tercih ettiği donuk pastalar içerisinde mozaik pastanın yeri özeldir. Hiçbir zaman eskimeyen bir tada sahip bu pasta sıklıkla satılır. işletmeler için donuk mozaik pasta üreten İşte Pasta, bütün olarak hazırlanır ve 12 dilime bölünür. Eşsiz lezzete sahip olan mozaik pasta bu lezzeti içerisinde kullanılan kaliteli ürünlere borçludur. Donuk mozaik pasta üretiminde kullanılan malzemelerin birbiri ile muhteşem uyumu ortaya eşsiz lezzeti çıkarmaktadır.

Bu yazımızda donuk mozaik pastayı ele aldık. İşletmeler için donuk mozaik pasta üreten İşte Pasta’nın kullandığı kaliteli malzemelerden söz ettik. Tabi ki bu malzemeleri bir araya getiren şeflerden söz etmesek olmazdı… Siz de muhteşem uyumu ile leziz bir pasta yemek isterseniz veya restoranınıza gelen misafirlerinize ikram etmek isterseniz hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Mozaik Pasta
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ