×

Kalpli Mono Pasta

Stokta var
SKU
Kalpli Pasta

Kalpli Pastalar dondurulmuş pastalarımızın en özellerindendir. Stoklarımızda soğuk hava depolarımızda sizin için her zaman Kalpli pasta vardır.

(Max. 12 dilim servis için uygundur. Ürünlerimiz Dilimli olarak servis edilmektedir.  )

Donuk pasta ürünlerimizi istanbul ve tüm türkiyeden sipariş verebilirsiniz.

• Teslimat Bölgelerimiz: İstanbul içi Soğutucu araçlarımız ile Sevkiyat yapılmaktadır.İstanbul dışı gönderiler Soğutuculu nakliye firmaları ile yapılmaktadır.

• Teslimat Günleri: Pazartesi çarşamba ve cuma günleri teslimat yapılmaktadır.


• Teslimat Ücretlerimiz: istanbul içi Sipariş alt limitimiz 900 TL’dir. Alışverişlerinizde taşıma ücreti alınmamaktadır. Donuk pasta Satışlarımız toptandır.

Not: istanbul dışı siparişlerinizde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır. Nakliye ücreti alıcaya aittir. Anlaşmalı olduğumuz firmalardan istediğiniz bölge ve il için fiyat çalışması yaptırabiliriz. Dilerseniz kendi çalıştığınız soğutuculu nakliyeler ile ürünlerinizi depomuzdan aldırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz. 

Kalpli Pasta


Aşkı gösteren efsanevi lezzet . Yumuşacık kreması , kakaolu pandispanyası, ahududu dolgu kreması ve kadifemsi yapısıyla mükemmel bir lezzet şöleni yaşatmaktadır.

 

Kalpli Pasta Siparişi

Günlük hayatın koşturmacasından ya da iş ortamının yoğunluğundan bazen sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanları ihmal edebiliriz. Özel ve önemli günler ise onları ne kadar sevdiğimizi ne kadar değer verdiğimizi göstermemize olanak sağlayan mükemmel fırsatlardır. Böyle günlerde hemen hemen herkes dışarıda sevdikleri ile keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmeyi sever. Çoğu zaman bu özel ve önemli günler cafelerde düzenlenen etkinlikler ile kutlamalara dönüşür.

Kalpli pasta cafelerde gerçekleştirilen bu küçük kutlamalarda en çok tercih edilen pasta çeşididir. Sevgililer gününde, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ya da anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde sevgimizi göstermek için kalp sembolünü sıklıkla kullanırız. Kalpli pastada sevgiyi göstermek için tatlı bir aracı olarak tasarlanmıştır. Eğer sizde cafenizde özel ve önemli günlerde müşterilerinizin eğlenceli ve keyifli bir kutlama gerçekleştirmesini istiyorsanız tatlı menünüzde kalpli pastaya mutlaka yer vermelisiniz. Menünüzde yer alan kalpli pasta sadece özel ve önemli günlerde değil diğer günlerde de müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Sevdiklerimize ve değer verdiklerimizi mutlu etmeye yardımcı olan kalpli pasta müşterileriniz tarafından haftanın her günü sevilerek tercih edilecektir.

Cafeler için Toptan Kalpli Mono Pasta Fiyatları

Cafenizde müşterilerinize sevgi dolu bir pasta sunmak istiyorsanız kalpli mono pasta mutlaka tatlı menünüzde yer alması gereken pasta çeşitleri arasında yer alıyor. Ancak cafe mutfağında kalpli mono pasta hazırlamak hem emek isteyen hem de oldukça maliyetli bir iş olacaktır. İşte Pasta cafenizin kalpli mono pasta ihtiyacını karşılamak için toptan pasta üreten firmalardan biridir. Konusunda uzman şefler tarafından, hijyenik ortamlarda hazırlanan kalpli mono pasta birinci kalite ve en taze malzemeler iler hazırlanmaktadır. Hazırlandıktan hemen sonra ise belirli bir dereceye sahip soğutuculu odalarda korunmaktadır. Siparişinizden sonra da size ulaştırılırken soğuk zincirin bozulmamasına dikkat edilerek tarafınıza özel soğutuculu araçlar ile ulaştırılmaktadır. İşte Pasta tarafından hazırlanan kalpli mono pasta böylece size ilk gün ki tazeliği ve lezzeti ile ulaşmış olur. Böylece müşterilerinize muhteşem lezzeti ve görüntüsü ile kalpli mono pasta sunma imkanına sahip olursunuz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Kalpli Mono Pasta
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ