×

Organizasyon Tatlıları

8 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. toptan organizasyon pastaları
  Bitter Çikolatalı Mono Pasta
 2. düğün pastaları toptan
  Beyaz Çikolatalı Ahududu Mono Pasta
 3. toptan kalpli düğün pastaları
  Bitter Çikolatalı Kalpli Pasta
 4. toptan kalpli mono pasta
  Beyaz Çikolatalı Kalpli Pasta
 5. Frambuazlı Pasta
  Frambuazlı Pasta
 6. Çikolatalı Pasta
  Çikolatalı Pasta
 7. pasta catering
  Bella Vista Siyah Çikolatalı
  Puanlama:
  100%
 8. Yerfıstıklı pasta
  Yer fıstıklı Pasta | Lezzet Garantili Pastalar
  Puanlama:
  100%

8 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Organizasyon Tatlıları

Organizasyon tatlılarımız hayatınızın unutulmaz anlarında sizlere kaliteli ve lezzetli tatlılar ile eşlik ediyor. Ve bu unutulmaz zamanlar sizler için ne kadar için önemliyse bizlerde aynı hassasiyetle ve özenle hareket ediyoruz.   Eşssiz tariflerimizden oluşturduğumuz harika lezzetlerle özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 Organizasyon Tatlı Çeşitleri

Organizasyon tatlı çeşitliliğimiz her damağa uygun lezzetler sunmaktadır. Düğün,nişan,söz ve toplantı tatlılarınız için sizlerin tercih ettiği lezzetler doğrultusunda lezzetli ürünler hazırlamaktayız.  Eşsiz Tariflerle  alanında başarılı ustalarımızın hijyen ve kalite standartları ile ürettikleri  lezzetli  ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Organizasyon Tatlılarının Saklama Koşulları

Organizasyon Tatlılarından tercih ettiğiniz  siz  değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız ürünlerimizi kalite ve hijyen standartları doğrultusunda +4 derece soğutuculu araçlarımız ile belirlenen adreslerinize teslim ediyoruz . Tatlı veya Pastalarınızı +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat muhafaza edilebilmektedir.  

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için destek@istepasta.com veya 0212 485 72 79 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Organizasyon Tatlıları Neden Tercih edilir

Organizasyon tatlıları tercih etmeniz için aslında birçok sebebiniz vardır . Siz değerli misafirlerimizin özel günlerini tatlandırmak için eşsiz tarifler doğrultusunda kaliteli ürünlerde ürettiğimiz Organizasyon tatlılarını sizlerin unutulmaz günlerinde damaklarda oluşturacağımız unutulmaz lezzetler ile birleştiriyoruz . Her zaman hatırlayacağınız lezzetli ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ