×

Organizasyon Tatlıları

Organizasyon Tatlıları

12Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. toptan kalpli mono pasta
  Beyaz Çikolatalı Kalpli Pasta
 2. toptan kalpli düğün pastaları
  Bitter Çikolatalı Kalpli Pasta
 3. Çikolatalı Pasta
  Çikolatalı Pasta
 4. Frambuazlı Pasta
  Frambuazlı Pasta
 5. düğün pastaları toptan
  Beyaz Çikolatalı Ahududu Mono Pasta
 6. toptan organizasyon pastaları
  Bitter Çikolatalı Mono Pasta
sayfa başı

Organizasyon Tatlıları

Organizasyon tatlılarımız hayatınızın unutulmaz anlarında sizlere kaliteli ve lezzetli tatlılar ile eşlik ediyor. Ve bu unutulmaz zamanlar sizler için ne kadar için önemliyse bizlerde aynı hassasiyetle ve özenle hareket ediyoruz. Eşssiz tariflerimizden oluşturduğumuz harika lezzetlerle özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Organizasyon Tatlı Çeşitleri

Organizasyon tatlı çeşitliliğimiz her damağa uygun lezzetler sunmaktadır. Düğün,nişan,söz ve toplantı tatlılarınız için sizlerin tercih ettiği lezzetler doğrultusunda lezzetli ürünler hazırlamaktayız. Eşsiz Tariflerle alanında başarılı ustalarımızın hijyen ve kalite standartları ile ürettikleri lezzetli ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Organizasyon Tatlılarının Saklama Koşulları

Organizasyon Tatlılarından tercih ettiğiniz siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız ürünlerimizi kalite ve hijyen standartları doğrultusunda +4 derece soğutuculu araçlarımız ile belirlenen adreslerinize teslim ediyoruz . Tatlı veya Pastalarınızı +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat muhafaza edilebilmektedir.

 

Herhangi bir konuda bilgi almak için [email protected] veya 0212 485 72 77 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Organizasyon Tatlıları Neden Tercih edilir

Organizasyon tatlıları tercih etmeniz için aslında birçok sebebiniz vardır . Siz değerli misafirlerimizin özel günlerini tatlandırmak için eşsiz tarifler doğrultusunda kaliteli ürünlerde ürettiğimiz Organizasyon tatlılarını sizlerin unutulmaz günlerinde damaklarda oluşturacağımız unutulmaz lezzetler ile birleştiriyoruz . Her zaman hatırlayacağınız lezzetli ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.