×

Sufle

1 öğe

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Sufle, akışkan çikolatasıyla bir şölen oluşturan ve tatlı severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş bir lezzettir. Farklı malzemelerle birleştirilerek hazırlanan sufle, özellikle bitter çikolatalı tatlarıyla öne çıkmaktadır. Ancak çeşitli aromalarla da tatlandırılan sufleler bulunmaktadır.

İşte Pasta olarak, eşsiz tariflerle hazırladığımız hijyenik, kaliteli ve lezzetli sufle çeşitlerimizi sitemizde bulabilirsiniz. Sufleleri +4 dereceli soğutucularda 2 gün / 48 saat, donuk sufleleri ise -18 dereceli soğutucularda soğuk zincir bozulmadan 1 yıl / 12 ay muhafaza edebilirsiniz.

Sufle, hızlı ve pratik oluşu sayesinde her zaman tercih edilen bir lezzettir. Hem kutlamalar hem de günlük tüketim için ideal bir tatlıdır. İşte Pasta olarak, kaliteli ve lezzetli suflelerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siz de eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamak isterseniz, www.istepasta.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir konuda bilgi almak için [email protected] veya 0212 485 72 79 numaralı hatlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.