×

Yardım

Merhaba, satın alma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız bize 0212 485 72 77 numaralı hattan ve ya destek@istepasta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

1- Ürün gramajları nelerdir ?

Ürünlerin gramaj ve saklama şartları her ürünün sayfasında belirtilmiştir. Daha dettaylı bilgi almak için destek@istepasta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

2- Kargo ücreti var mıdır ?

İstanbul içi silivri,adalar, pendik,tuzla gibi bölgelerharicinde servisimiz mevcuttur. 500 tl altındaki siparişlerde servis ücreti tarafınızdan karşılanır. Toplu siparişlerinizde servis ücreti tarafınıza yansıtılmamaktadır. Ürünler toptan şekilde alınıp derin dondurucuda muhafaza edilebilmektedir. 1 yıl boyunca -18 de saklanabilmektedir. sütlü tatlıların raf ömrü 3 gündür. 

3- Ürünlerin Son kullanım tarihi nedir ?

Ürün paketleri üzerinde saklama dereceleri ve raf ömürleri belirtilmektedir. sütlü tatlılar 3 gün içerisinde tüketilmelidir.

4- Siparişim ne zaman hazır olur ?

Ürün sayfalarında sevkiyat süreleri belirtilmektedir. -18 stoklu olan ürünlerimiz aynı gün sevk edilebilmektedir. Sütlü tatlı ve özel imalatlarınız için 2 gün üretim süresü istenmektedir. Siparişleriniz için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre erken veya geç teslimat durumu oluşabilmektedir. Herhangi bir sorun olması durumunda müşteri temsilcilerimiz tarafınıza bilgi verecektir.

5- Faturalandırma Hakkında

istepasta.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde tarafınıza e-fatura gönderilmektedir. E-faturanızı yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptıktan sonra firma fatura bilgilerinizi destek@istepasta.com adresine sipariş numaranızı konu başlığına ekleyerek iletebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0212 485 72 77  numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.


6- Ödeme nasıl yapabilirim ?

Eticaret sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. ödeme aşamasında banka kredi kartınıza taksit seçeneği sunmaktadır. Dilerseniz havale/eft olarak da ödeme yapabilirsiniz. ödeme seçeneğini havale/eft seçmeniz durumunda tarafınıza banka bilgilerimive sipariş özetinizin bulunduğu mail gelecektir. ödeme tamamlandıktan sonra siparişiniz işleme alınmkatadır. özel siparişlerinizde müşteri temsilcimiz tarafınıza ulaşmaktadır. 


7- Sipariş Süreci

Siparişinizi vermeniz durumunda tarafınıza bilgilendirme maili gelmektedir. Özel bir ürün sipariş etmeniz durumunda yada herhangi bir sorun oolması durumunda satış temsilcilerimiz sizler ile iletişem geçecektir.


8- Teslimat nasıl yapılıyor.

Şuanda sadece istanbulun belli noktalarına steslimat yapılmaktadır. Sevkiyalarımız soğuk zincir kırılmadan yapılmaktadır. Özel soğutuculu araçlarımız ve kutularımız ile teslimat yapılmaktadır.

9- İşletme Kayıt belgesi

Firmamız tarım ve gıda bakanlığı tarafından denetlenmekte olup işletme kayıt belgesine sahiptir, tüm ambalajlarda son tüketim tarihi ve imalat tarihi belirtilmektedir.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ